Zuladan Zafer Bayramı Turnuvası

Türkiye’nin yüzde 100 yerli oyunu Zula, 30 Ağustos Zaferi’nin 97. yıl dönümünü, özel bir bireysel turnuva ile kutluyor. “Zula 30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvası”,  Cuma günü Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

Türkiye’nin dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan ve takip edilen oyunu Zula, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yılını özel bir turnuva ile kutluyor. 30 Ağustos Cuma günü Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek turnuva için kapı açılış saati 10.00 olarak belirlenirken,   kayıtlar 11.00-14.00 saatleri arasında yapılacak. Turnuvaya katılım 200 kişiyle sınırlı olacak.

Zula Turnuvası

“En iyi silahlarla kendi zaferini yaz”

Tüm katılımcıların Terminatör Serisi’nin +6’lı silahları ile turnuva deneyimi yaşayacağı etkinlikte, oyuncular Zafer Bayramı’nda “en iyi silahlarla kendi zaferlerini yazacaklar”. 1.000.000 Zula Altını ödül havuzuna sahip olan turnuvada kazananlara ayrıca klavye ve mouse gibi oyun ekipmanları da hediye edilecek.

Sezonun başından beri Zula Süper Lig yayınlarının spikerliğini üstlenen Volkan “Nake” Akyol’un sunumuyla gerçekleşecek bu özel turnuvayı dileyen herkes ücretsiz olarak izleyebilecek. Nonstop Zula Espor Merkezi’ne gelerek turnuva heyecanını paylaşan herkese 3 adet Platin Deste hediye edilecek.

Zula  Nedir

InGame Group çatısı altında yer alan Madbyte Games tarafından geliştirilen Zula’nın arkadaş ofisindeki küçük bir odada başlayan hikayesi. Bugün 100’den fazla ülkede, 11 dilde 25 milyonun üzerinde espor sever tarafından oynanan bir başarı öyküsüne dönüştü. Tamamı Türk mühendis ve tasarımcılar tarafından tasarlanan Zula’nın karakterlerinin Türk geliştiricilerin elinden çıkması ve haritaların genellikle Türkiye coğrafyasının kültürünü yansıtması, oyuncuların kendilerini oyuna daha yakın hissetmesini sağlıyor. Haritalarda Üsküdar, Trabzon Uzungöl, Safranbolu, Çanakkale gibi tarihi ve turistik yerler bulunurken. 29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs’ta kutlamalar, Ramazan boyunca sahur – iftar hatırlatmaları, mahya ve tanıtımlar, bayramda torpiller, zillere basıp kaçan çocuklar gibi içerikler oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Zula’yı rakiplerinden ayıran özelliklerinden biri de oyunun hilesiz olması. Sürekli yenilenen içeriğin yanı sıra oyunda, ortalama her ay büyük bir güncelleme yapılıyor. Dünyada gittikçe daha fazla izleyici tarafından takip edilen espor alanında büyük başarı gösteren Zula. Milyonlarca takipçisiyle sosyal medyada da bir fenomene dönüştü. Her gün 5 bin adet videosu dünya çapında oyuncular tarafından. YouTube’a yüklenen Zula’nın bu içerikleri de ayda 20 milyonun üzerinde izleniyor. Oyun,www.zulaoyun.com adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Minecraft Ücretsiz Nasıl İndirilir?

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İnternet Zararlı mı? İnternetin Zararları Nelerdir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478