Zula’da Yeni Sezon Başlıyor!

Dünyada 21 milyondan fazla kişi tarafından, 11 farklı dilde oynanan Türkiye’nin ilk ve tek yüzde 100 milli MMOFPS oyunu Zula’da yepyeni bir sezon başlıyor.Osmanlı tarihini Zula oyuna taşıyacak “Osmanlı Sezonu” 1 Nisan’da devreye alınacak ve 30 gün süreyle devam edecek. Zula Osmanlı sezonu, dünyanın dört bir yanındaki gençlere Osmanlı kültürünün tanıtılmasında da katkı sağlayacak.

Tüm dünyada büyük ilgi gören yüzde 100 yerli oyun Zula, 1 Nisan’da yepyeni bir sezona başlıyor.  30 gün boyunca devam edecek Zula Osmanlı Sezonu’nda, yeme- içme kültüründen savunma sanatlarına, müzikten tuğraya Osmanlı kültürüne dair farklı öğeler Zula oyun içerisinde yerini alacak. Dünya genelinde 21 milyondan fazla kişi tarafından 11 dilde oynanan Zula’nın bu yeni sezonu. Dünyanın dört bir yanındaki gençlere Osmanlı kültürünün tanıtılmasında da katkı sağlayacak.

zula yeni

Osmanlı tokadından, destur spreyine, Zula Osmanlı Sezonu’nda neler var?

Nisan ayından itibaren 30 gün süreyle devam edecek Zula Osmanlı Sezonu’nda, Osmanlı tarihine, kültürüne ve sanatına uygun özelleştirme kartları ve desteler yer alacak. Zula sezon marketinde Osmanlı’ya dair öğeler bulunacak. Oyunculara ekstra güç ürünü olarak Osmanlı yeme-içme kültürünün örneklerinden olan “Şerbet” ve “Mesir Macunu” gibi ürünler hediye edilecek. Oyun içerisinde yer alan duvar spreylerinin yerini, ”Osmanlı motifli “tuğra spreyi” “destur spreyi” alacak. Oyunda Osmanlı döneminde kullanılan süngü gibi ekipmanların yanı sıra meşhur Osmanlı tokadı da yer alırken.

Mehter Marşı ve Ceddin Deden bestelerine de yer verilecek. Osmanlı tarihini Zula oyuna taşıyacak uygulama, son zamanlarda TV  ve sinemada da  oldukça revaçta olan “dönem” yapımlarının dijital oyun dünyasına taşındığı özgün örneklerden biri olarak konumlanıyor.

Tactic Force KBT Detayları Sızdırıldı!

 

Zula Hakkında

Türk mühendis ve tasarımcılardan oluşan InGame tarafından geliştirilen Zula’nın arkadaş ofisindeki küçük bir odada başlayan hikayesi, bugün 100’den fazla ülkede, 11 dilde 16 milyonun üzerinde espor sever tarafından oynanan bir başarı öyküsüne dönüştü. Türk Mühendis ve tasarımcılar tarafından tasarlanan Zula’nın karakterlerinin Türk geliştiricilerin elinden çıkması. Haritaların genellikle Türkiye coğrafyasının kültürünü yansıtması, oyuncuların kendilerini oyuna daha yakın hissetmelerini sağlıyor.

Haritalarda Üsküdar, Trabzon Uzungöl, Safranbolu, Çanakkale gibi tarihi ve turistik yerler bulunurken, 29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs’ta kutlamalar, Ramazan boyunca sahur – iftar hatırlatmaları, mahya ve tanıtımlar, bayramda torpiller, zillere basıp kaçan çocuklar gibi içerikler oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Zula’yı rakiplerinden ayıran özelliklerinden biri de oyunun hilesiz olması. Sürekli yenilenen içeriğin yanı sıra oyunda, ortalama her ay büyük bir güncelleme yapılıyor.

Zula bu sektörde çalışmak isteyenler için, aynı zamanda model olma özelliği taşıyor. Dünyada gittikçe daha fazla izleyici tarafından takip edilen Espor alanında büyük başarı gösteren Zula, milyondan fazla takipçiyle sosyal medyada da büyük bir etkiye sahip. Her gün 5 bin adet videosu dünya çapında oyuncular tarafından YouTube’a yüklenen.  Zula’nın bu içerikleri de ayda 20 milyonun üzerinde izleniyor. Oyun, www.zulaoyun.com adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.


escort kuşadası |

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PUBG için Silah Ustalığı geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478