Zula Mobil Çıktı!

MadByte’in geliştirdiği ve bilgisayar platformuna 2016 yılında ücretsiz olarak çıkarılan fps tarzı Türk yapımı Zula, mobil platformlara da geliyor. Unity oyun motoru ile BoomByte Games tarafından 1 yıldır yapım aşamasında olan Zula Mobile, beta sürümünde gerekli testler yapıldıktan sonra Zula mobil Android ve İos platformlarında ücretsiz olarak erişilebilecek.

zula mobil android

Zula Mobile Nedir? Zula Mobile Özellikleri Nelerdir?

 

 • Zula Mobile, piyasadaki bilinen mobile fps tarzındaki oyunlarla benzerlik taşıyacak, büyük farklılıklar bulunmayacak bu nedenle de oyuna alışma sorunu olmayacak.
 • Bilgisayar sürümünde bilinen haritalar mobil sürümde de bulunacak.
 • Bilgisayar sürümünde bulunan silahlar, karakterler ve bunların kozmetikleri mobil sürümde de bulunacak.
  Düşük donanım özelliği olan cihazlarda da sorunsuz oynanabilecek.
 • Yüksek donanım özelliği olan cihazlar için, En yüksek (Ultra) grafik ayarı seçeneği bulunacak.

Youtube’de nasıl başarılı olabileceğiniz ile ilgili bir kaç madde hazırladık dilerseniz https://oyunpixel.com/youtubeda-basarili-olmanin-yollari/ okuyabilirsiniz

 

Zula Mobile Telefona İndirme İşlemi Nasıl Yapılır? Nasıl Oynanır?

Zula Mobil indir, Zula Mobil Apk indir, Zula Mobil Android indir , Zula Mobil İos indir işlemleri  oyun şuanda betada bulunduğundan dolayı erişime açık değil fakat kapalı beta kayıtları açık. Kapalı Beta sürümü için sınırlı sayıda kullanıcı oyuna erişebiliyor ancak oyunu biran önce denemek ve oyunun hatalarının giderilmesi için yardımcı olmak istiyorsanız kapalı beta sürümüne başvuru yapabilirsiniz.

Dilerseniz Zula Mobile Ön kayıt formunu doldurarak oyun çıktığında öncelikli olarak Andoid ve İos telefonlarınızdan oyuna erişebilir ve sınırlı sayıdaki ön kayıt için verilen sürpriz hediyelere sahip olabilirsiniz. Ön kayıt formunu oluşturmak için; https://zulamobile.com/hesap/on-kayıt  adresine gittikten sonra sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir. Oyun çıktığında sürpriz hediyeler bu girdiğiniz bilgilere gönderilecektir.

Zula Mobile Kapalı Beta Kaydı Nasıl Yapılır?

Öncelikle https://zulamobile.com/zula-mobile-basvuru  adresine gidiniz.
Daha sonra sırasıyla sizden istenen;

 • Telefonunuzun hangi işletim sistemine sahip olduğun seçiniz (Android / İos)
 • Telefonunuzun modelini listeden seçiniz ( İphone için İos / Samsung, Huawei gibi markalar için Android)
 • Telefonunuzun hangi işletim sisteminde ve sürümünde olduğunu seçiniz. ( Hangi sürümde olduğundan emin değilseniz telefonunuzun ayarlar bölümünden güncel sürümünüzü kontrol edebilirsiniz.)
 • Telefonunuzda günde kaç saat oyun oynadığınızı giriniz.
 • Bilgisayarınızda günde kaç saat oyun oynadığınızı giriniz.
 • Test sürümüne dahil olmanız  için sizden Google Play hesabınıza bağlı mail adresinizi girmeniz zorunludur. Facebook profil linkini eklemeniz zorunlu değil fakat iletişim için eklemenizde fayda var. İos için Adınızı ve soy adınızı yazdıktan sonra, Apple ID’nize bağlı mail adresinizi girmeniz gerekmektedir.
 • Başvurunuzun onaylanması halinde sizinle iletişime geçilmesi için discord uygulamasındaki ID’nizi yazmanız gerekmektedir
  En son olarak adınızı, Soy adınızı, güncel olarak kullandığınız mail adresinizi ve telefon numaranızı yazdıktan sonra beta deneme kayıt anlaşmasını okuyup onaylayınız ve “gönder” butonuna tıklayınız.
 • Beta test kaydınız kabul edilmesi durumunda yetkililer verdiğiniz iletişim bilgileriniz üzerinden sizlere ulaşacaktır.

Tekrardan hatırlatmak gerekirse Zula’nın Beta test sürecine her başvuru kabul edilmiyor. Yetkililer tarafından başvurunuz, değerlendirildikten sonra olumlu yada olumsuz olarak sonuçlandırılıyor. Fakat Ön kayıt formunu doldurmanız da fayda var. Oyun çıktığında sürpriz hediyelere bu sayede sahip olabilirsiniz. Son olarak net bir açıklama henüz yapılmasa da oyunun 2020 yılının ilk çeyreğinde çıkacağı düşünüyor. Oyun ile ilgili gelişmeler oldukça paylaşacağız Oyunpixel’i takipte kalın. Zula Süper Lig 4. Sezon Başlıyor ! haberimizi okumak için oyunpixel.com/zula-super-lig-4-sezon-basliyor/ tıklayabilirsiniz.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 • Baki cesim kaya6 ay önce
 • Çöp mobil versiyonunda hala güncellemeler yok müşterilere paran varsa oyna diyen bir şirket çöp yani

 • Ömer1234asko8 ay önce
 • Suber bir oyun

Sıradaki içerik:

YouTube’da Başarılı Olmanın Yolları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478