Zombi Sevenlere Müjdeli Haber ! Dying Light 2 Duyuruldu !

Resident Evil ile başlayan ve The Walking Dead sonrası her tarafımızı  saran zombi furyasına Dying Light’ın ikinci  yeni oyunu da katılıyor.

Zombi düşüncesi aslında insanların bir nevi kendini güzellemesi diyebilriz . Genelde düşünmeyi unutan insanın bunu fiziksel bir form ile metalaştırması oldukça enteresan. Düşünmeye insanın  ve yine düşünmeyip kendisini de yiyebilecek bir hale gelmesinin değişik bir metafor hali belki de.

Bu güzel zombi sohbetini bir kenara bırakır isek. Dying Light’ın ilk oyununun oldukça hoş bir yapım olduğunu söyleyebiliriz. Tıpkı Mirror’s Edge’de olduğu gibi yönettiğimiz karakterin vucudunu kontrol ettiğimizi hissettiren hayatta kalma içgüdüsünü bize güzel bir şekilde yansıtım işleyen bir oyun olarak hafızlarımızda duruyor.

Özellikle bir arkadaşınızla Co-Op oynadığınızda oyunun asıl keyfi ortaya çıkıyordu. İkinci oyunda da Co-Op desteği unutulmamış. Oyuna dair herhangi bir platform veya çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak muhtemelen Xbox One, PC ve PS4 için 2019’un ilk çeyreğine yetişecektir.

Özellikle arkadaşlarınız ile Co-op tarzında oynadığınızda oyunun gerçek tadına varabiliyorsunuz. İkinci oyunda da Co-op desteği kesinlikle unutulmamış. oyuna dair herhanbir bir platform veya çıkış tarihi henüz aıklanmadı fakat muhtemelen Xbox one , PC ve PS+ için 2019’un ilk çeyreğine yetişecektir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

FIFA 2019 TANITILDI !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478