Zombi Oyunları Pc Listesi

Zombi oyunları garip bir durum ile fazlasıyla popüler durumda. Bu durumda olunca da çok fazla zombi oyun yapımları ortaya çıkmakta. Bir çok zombi oyunu yapımlarının hangisinin en kaliteli olduğuna sizler kara vereceksiniz zombi oyunları pc listesi sizler içinhazırlandı.

En iyi zombi oyunları

Gerçek hayatımızda herhangi bir kıyamet ile karşılaşmamız olmasına rağmen, zombiler; Sinema,Televizyon,dizi ve tiyatrolarda her zaman karşımıza çıkmakta. Zombilerin yavaş,ağır,aptal olması gerçeği sebebi ile bir çok düşman edinebiliyoruz. Çürüyen beyinlerinin kafataslarından da çıktığını görünce zombi öldürmek bizler için eğlenceli hale geliyor.

Çok fazla oyun ve oyuncuların farklı şekillerde ve kalıplarda olan yürüyen ölülere karşı zaafları olduğu farkına vardı. Fakat hangi zombi oyunu’nu oynayacağımıza karar veremiyoruz. Sizler için en iyi zombi oyunları pc listesini derledik.

  • DEAD ISLAND

zombi oyunları

Pürüzlü şekilde gözüken karakter detaylarına rağmen, Dead Island oyununun zombi öldürdüğünün aksini söylemek zor. FPS ile oyanan bu oyun, baş döndürücü cesetler ile dolu tropik bir cennet adasına sizleri götürüyor. Adanın her bölgesinde çürümüş tatil yapan bir çok zombi ile karşılaşmak mümkün. İstediğiniz şekilde zombileri öldürebiliyorsunuz.

  • Dead Rising 4

en iyi zombie oyunları

İlk çıkartmış oldukları Dead Rising oyununda ekranımıza gelen zombilerin fazlalığı bizleri adeta şok etmişti. Teknik ve grafik yapılan geliştirmeler, Dead Rising 4 oyununu geniş kitlelerin ulaşabileceği bir pazar kitlesine sokmakta. En zevkli zombi tokatlaması mekaniklerine sahip oyunlardan birisi.

  • State of Decay

en iyi zombi oyunları 2020

Kıyametin yaklaşan karanlığını ve kaderini bizlerin eline süren bir oyun bildiğiniz gibi çok nadir gelmekte. State of Decay oyununun bizlere sunmuş olduğu ise tam olarak bu. Tamamen açık dünya zombi oyunu diyebiliriz. Kazazedeleri toplarız ve zombileri katlederiz.

  • Dying Light: The Following

en iyi zombi oyunları 2019

Zombilerden kaçmak hiç bu kadar eğlenceli gelmemişti. Oyunun bizlere sunmuş olduğu main DLC ile yani The Asist, bizlere verilen parkurların çoğunu orjinalinden ayrır ve neredeyse tertemiz bir tarlada direksiyonun başına bizleri geçirir. Cesur sürüş ve atlayışlar yaparak zombileri ezip bağırsaklarını çıkartabilirsiniz.

  • Red Dead Redemption

zombi oyunları indir

Zombilerin vahşi batıyı istila ettiği gerçeği ile karşı karşıyayız. Red Dead Redemption, ana hikayesi ile çok fazla dikkat çeken bir yapıt oldu. Zombilerin çürümüş etleri ve bizlerin yapacağı birbirinden farklı beyin fırtılanaları ile ortalığı kasıp kavuracağız. Yeni insanlarla tanışıp farklı senaryolar yaşamaya hazır olun.

Sizlerin de eklemek istediğim zombi oyunları varsa lütfen yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Zombi oyunları pc listesi haberimizi okuduğunuz için teşekkürler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Steam En Çok Oynanan Oyunlar | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] Zombi Oyunları Pc Listesi […]

Sıradaki içerik:

Forum Sitesi Kurarak İnternetten Para Kazanma

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478