Yüzüklerin Efendisi Dizisi Yönetmeni Belli Oldu

Yüzüklerin Efendisi kitabını dizi olarak uyarlayacak olan Amazon kadroyu netleştirmeye başladı. Yüzüklerin Efendisi dizisi yönetmeni belli oldu. 

Dünyada milyonlarcak kişinin sevdiği yapım olan Lord of the Rings (Yüzüklerin Efendisi) dizisinin en çok merak edilen sorularından birisinin yanıtı belli oldu. Amazon Yüzüklerin Efendisi dizisini J.A. Boyana’nın yönetmesine karar verdi. Jurassic World : Fallen Kingdom filmini de Yöneten Bayona, dizinin ilk bölümlerini yönetecek ve Belén Atienza ile dizinin idari yapımcılığını yapacak. 

Bayona yaptığı açıklamada, “J.R.R Tolkien, tüm zamanların ve olağan dışı ve kendisinden sonrakilere ilham veren hikayelerden birisini yarattı. Daha önce görülmemiş bir hikayeyle izleyicileri efsanevi Orta Dünya’nın harikalarını keşfetmeleri için sabırsızlanıyorum” dedi. 

Mandatory Credit: Photo by Shutterstock (9688580aj)
J.A. Bayona
‘Jurassic World: Fallen Kingdom’ film photocall, Madrid, Spain – 22 May 2018

Yüzüklerin Efendisi Dizisi Hazırlıkları Çoktan Başladı

Yüzüklerin Efendisi dizisinin geliştirici kadrosunda Patrick McKay ve JD Payne ile birlikte Bryan Cogman ile Gennifer Hutchison gibi ünlü isimler bulunacak. Geliştirici ekipten McKay ve Payne yaptığı açıklamada “Biz bu epik seriyi geliştirmeye devam ederken Atienza  ve Bayona’nın aramıza katılmasından dolayı çok mutluyuz. İkili Boyane’nin işlerini uzun süredir büyük bir hayranlıkla takip ettiklerini dile getirdi. Ayırca Orta Dünya’nın tekrardan seyircilere aktarılmasında en doğru isimlerden birisi olduğunu belirttiler.

Amazon Studios’tan Jennifer Salke ise Boyane’nin dünya oluşturma konusundaki genişliğinin Lord of the Rings projeleri ile örtüştüğünü belirterek, kendisinin çok yetenekli olduğunu dile getirdi. Dizinin ne zaman yayına başlayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Amazon Game Studios Lord of the Rings MMO Oyununu Duyurdu1 sene önce
  • […] Yüzüklerin Efendisi Dizisi Yönetmeni Belli Oldu […]

Sıradaki içerik:

Rocket Arena Achievement listesi belli oldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478