YouTube Türkiye’de En Çok İzlenen 10 Müzik Videosu

Merhabalar , YouTube Türkiye ‘ de en çok izlenen 10 müzik videosunu Bu Yazımızda Derledik.

Listemizin İlk sırasında Aleyna Tilki Var !

1 . Aleyna Tilki – Sen Olsan Bari

2017 yılının Temmuz ayında çıkan Aleyna Tilki’nin Sen Olsan Bari Şarkısı Türkiyede en çok izlenen müzik videolarının başında geliyor. Cevapsız Çınlamadan sonra çıkardığı Sen Olsan Bari şarkısı youtube türkiye trendlerinde bir süre yerini almayı başardı ve kısa sürede büyük bir başarı sağladı. Yaşına göre hayranları oldukça fazla ve yaptığı her şarkı trendlere imza atıyor.!

Listemizin 2. Sırasında MegaStar Tarkan bulunuyor.

2 . Tarkan – Yolla

Listemizin 2. Sırasında iste Tarkan ‘ dan YOLLA isimli Şarkı var. 2017 Yılında Çıkan bu Şarkı Hala daha popülaritesini koruyor. Şu anda 229.065.284 Görüntülemeye sahip. 230 Milyon görüntüleme alan bu şarkı Youtube Türkiye Trendlerinde yerini almayı başardı!

Listemizin 3. Sırasında Yabancı Bir Müzik Karşılıyor bizi.  Ed Sheeran ‘ dan Shape Of You !

3. Ed Sheeran – Shape of You

Shape Of You şarkısı Yabancı bir şarkı olmasına rağmen Youtube Türkiyede En Çok izlenen müziklerden 3. sıraya yerleşmeyi başardı. Bu şarkının Bir çok youtuber tarafından PARODİ  ‘ si çıkarıldı ve Türkiyede büyük bir patlama etkisi yarattı. Shape of you şarkısının şuanki izlenme sayısı ise 3 Milyarı geçti.

Listemizin 4. Sırası ise DERYA ULUĞ ‘dan CANAVAR isimli şarkı !

4. Derya Uluğ – Canavar

97 Milyon görüntülemeye sahip olan Derya Uluğ – Canavar Şarkısı Youtube Türkiye’de 4.sırada bulunuyor. Kısa sürede patlama yapan bu şarkı 2017 Ocak Ayının  başlarında Çıkmıştı ve En çok izlenen müzik listemizde yerini almayı başardı.

Listemizin 5. Sırasında Genç Sanatçımız , Dizi Oyuncumuz ÇAĞATAY AKMAN bulunuyor. SENSİN BENİM EN DERİN KUYUM adlı eseri ile Türkiye Trendlerine imza atmış bir genç !

5. Çağatay Akman – Sensin Benim En Derin Kuyum

Henüz genç yaşta olan Çağatay Akman ‘ Eskiden Gitar Çalıp Şarkı söylediği videolar hala duruyor . Daha sonra GECE GÖLGENİN RAHATINA BAK şarkısı ile patlayarak Türkiye Youtube trendlerinde yerini  uzun süreli aldı. Daha sonra Sensin Benim En Derin Kuyum isimli parçayı çıkararak TÜRKİYEDE EN ÇOK İZLENEN MÜZİK VİDEOLARI Listemizin 5. sırasına girmeyi başardı !

6. Mustafa Ceceli & İrem Derici – Kıymetlim

Mustafa Ceceli ve İrem Derici nin Düet Yaptığı KIYMETLİM Şarkısı Büyük ilgi görerek Türkiyede en çok izlenen 6. müzik videosu olmayı başardı.

7. Sıla – Yan Benimle

Sıla’dan Yan benimle şarkısı Türkiye ‘de en çok izlenen 7.müzik videosu olmuş durumda.

8. Luis Fonsi – Despacito

TÜRKİYEDE BÜYÜK BİR PATLAMA YAPAN DESPACİTO ŞARKISI HALEN DAHA POPÜLERLİĞİNİ KORUMAKTA ! BİRÇOK YOUTUBER TARAFINDAN PARODİSİ VE TÜRKÇELEŞTİREREK YAPTIKLARI MÜZİK KLİPLERİ ORJİNALİ KADAR OLMASADA BÜYÜK BİR İLGİYLE İZLENDİ. DÜNYADA DA POPÜLER OLAN BU ŞARKININ TOPLAMDA 5 MİLYAR’A YAKIN GÖRÜNTÜLEMESİ MEVCUT.

9. Oğuzhan Koç – Küsme Aşka

Kiminin Çok Güzel Hareketler Bunlardan , Kiminin de 3 ADAM Programından tanıdığı samimiyetiyle ünlü Oğuzhan Koç’tan Küsme aşka parçası Türkiyede en fazla izlenen müzik videoları listemizin 9. sırasında !

SON OLARAK 10. Minik Serçe ‘ Den İHANETTEN GERİYE KALAN PARÇASI !

10 . Sezen Aksu – İhanetten Geri Kalan

Sezen Aksu ‘ dan İhanetten geri kalan parçası Türkiyede büyük ilgi görerek en çok izlenen 10. Norm Erdem Mp3 indir olarak listemizde yerini aldı.

BONUS !

Reynmen Ft. Lil Bege – #Biziz

Youtuber Reynmen ve Berkcan Güven tarafından yarı profesyonel yapılan kliple birlikte çıkarttıkları bu rap şarkısı Youtube Türkiye Trendlerinde uzun bir süre kaldı ve en çok izlenen müzik videolarından biri oldu !

Alttaki bağlantıya tıklayarak müziğin youtube adresine gidebilirsiniz.

Reynmen Ft. Lil Bege – #Biziz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • GÜNÜN ÖZETİ ( 28 MART ) – OyunPixel3 sene önce
  • […] -)  YOUTUBE TÜRKİYE’DE EN ÇOK İZLENEN 10 MÜZİK VİDEOSU . Buradan […]

Sıradaki içerik:

GÜNÜN ÖZETİ ( 27 MART )

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478