Yeni Xbox Microsoft’un tek konsolu olacak!

Xbox Project Scarlett

Microsoft’un 2020’de satışa sunacağı yeni Xbox modeli hakkında bugün sevindiren haber geldi. Microsoft, yeni nesili tek konsol ile kapatacak.

E3 2019 etkinliğinde duyurulan Xbox Project Scarlett için bugün yeni bir bilgi daha geldi. Bu nesilde Xbox One, Xbox One S ve Xbox One X olmak üzere üç farklı konsol çıkararak, konsol kavramını yerle bir eden Microsoft, bu hatasından yeni nesilde vazgeçecek gibi görünüyor. Xbox Project Scarlett adını taşıyacak olan konsol, yeni nesilin Microsoft imzalı tek konsolu olacak.

PUBG Güncelleme #30 test sunucusunda!

Xbox Project Scarlett’in Haziran 2020’de düzenlenecek olan E3 2020 etkinliğinde resmi olarak sergilenmesi bekleniyor. Tatil sezonunda yani 2020 Kasım ayında satışa sunulacak olan Xbox Project Scarlett’in henüz fiyatı bilinmiyor. Açıklamalara göre; Xbox Project Scarlett 4K 60 FPS deneyim sunacak ve 8K video oynatımını destekleyecek.

Gelen son bilgilere göre ise; Xbox Project Scarlett’in yine geçen sezonda olduğu gibi PlayStation’dan daha güçsüz olacağı söyleniyor. Bakalım Microsoft cephesi bu konuda bir aksiyon alacak mı yoksa yeni nesilde de rakibinin gerisinde mi kalacak?

Xbox Project Scarlett

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Android Q alacak Huawei telefonları tam liste!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478