Yeni Trackmania Fragmanı Çıktı!

trackmania download

Başlıklar

Ubisoft Nadeo, yarış oyunu Trackmania’dan ilk oynanış fragmanını yayınladı. Yeni Trackmania oyunculara kendilerine özel araç geliştirme, pist yaratma ve online yarış özellikleri sunacak.

Trackmania nedir?

5 Mayıs’ta yayınlanması beklenen Trackmania®️ Epic Games ve UPlay üzerinde 1 Temmuz’da erişilebilir olacak. Geliştirici ekibi, ek süreyi yarış dinamiklerini geliştirme, pist yaratma ve paylaşma imkanlarını zenginleştirme ve rekabet sistemini güçlendirme için kullanacaklarını duyurdu.

Trackmania hakkında detaylı bilgiye trackmania.com  adresinden ulaşılabiliyor.

trackmania indir
UBISOFT hakkında

Aralarında dünyaca ünlü oyunlar Assassin’s Creed, Far Cry, For Honor, Just Dance, Watch Dogs ve Tom Clancy’nin video oyun serileri Ghost Recon, Rainbow Six and The Division gibi seçenekler bulunan zengin portföyüyle Ubisoft, en önemli yaratıcı, yayıncı ve interaktif eğlence ve servislerin dağıtıcısıdır. Ubisoft’un dünyadaki stüdyoları ve ofislerindeki ekipler masaüstü, tablet, cep telefonu ve konsollar olmak üzere tüm platformalarda orijinal ve akıllara kazınacak oyun deneyimleri sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. 2018-2019 mali yılı göz önüne alındığında Ubisoft’un net değeri €2,029 milyondur. Detaylı bilgiler için   www.ubisoftgroup.com adresi ziyaret edilebilir.

trackmania download
NADEO hakkında

2000 yılında kurulmuş ve 2009 yılında Ubisoft tarafından alınmıştır. Ubisoft Nadeo, kült olmuş çok oyunculu seçenekli araba yarışı video oyunu Trackmania ve Shootmania’nın yaratıcısıdır. Masaüstü, konsol ve artırılmış gerçeklikte rekabete dayalı oyun modları ve oyuncuların yaratıcılığı üzerine kurgulanan en iyi oyun deneyimini yaşatmayı teklif eden çok oyunculu teknoloji kalitesi için stüdyo, övgü toplamıştır. Herkes tarafından erişilebilir olan Ubisoft Nadeo oyunları 35 milyondan fazla oyuncuyu bir araya getiriyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

CSGO Rank Sistemi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478