Yeni Call of Duty Oyununun Adı Call of Duty Modern Warfare Oldu

Oyun severlerin merakla beklediği yeni Call of Duty oyununun detayları belli oldu. Yeni Call of Duty oyununun adı Call of Duty Modern Warfare oldu. 

Kısa bir süre önce yeni Call of Duty oyununun isminin ne olacağı yönünde pek çok iddia ortaya atılmıştı. Twitter üzerinden bir kullanıcı yeni Call of Duty oyunu ile ilgili olarak “Call of Duty 2019’a Call of Duty : Modern Warfare denilecek. Şaka yapmıyorum ifadelerini kullanmıştı” Pek çok kişi bu durumu gerçekçi bulmadı. 

Call of Duty Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı

Ancak oyun dünyasının en önemli adreslerinden birisi olan Kotaku haber editörü Jason Schreier yaptığı açıklamada “Call of Duty’nin yeni oyununa dair pek çok gelişme yaşanıyor. Bu gelişmelerden birisi de yeni Call of Duty oyununun adının ne olacağı. Call of Duty’nin yeni oyu Call of Duty : Modern Warfare olacak.  Bu açıklama ile birlikte yeni Call of Duty oyununun adı kesinlik kazanmış oldu.

Call of Duty Modern Warfare İle Seri Nereye Gidecek?

EuroGamer’da Call of Duty’nin yeni adını doğruladı. Call of Duty’nin yeni Modern Warfare oyununun “soft reboot” olacağını belirten kaynaklar, oyunun 2007’de çıkan sürümünün bir remake’i ya da remastered sürümü olmayacağı belirtildi. Oyunun ne zaman tanıtılacağının kısa süre içerisinde belli olması bekleniyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Battlefield 5 Ücretsiz İlk Haritası Yayınlandı | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Yeni Call of Duty Oyununun Adı Call of Duty Modern Warfare Oldu […]

Sıradaki içerik:

Asus Prime X299 Edition 30 tanıtıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478