Yeni Call of Duty Oyunu Modern Warfare Duyuruldu

FPS türü severlerin göz bebeği oyunlarından olan ve en uzun oyun serilerinden birisi olan Call of Duty’nin yeni oyunu CoD Modern Warfare tanıtıldı.

CoD oyunlarının en çok sevilen serisi olan Modern Warfare geri döndü. İlk olarak 2007 yılında piyasaya sürülen Call of Duty 4 : Modern Warfare zaman içerisinde oyuncuların baş ucu yapımlarından birisi olmuştu. 

Milyonlarca kişi tarafından oynanan Call of Duty serisi, küllerinden yeniden doğdu. Call of Duty serisinin 4. Oyunu olan Modern Warfare oyunu yeniden doğdu. Modern Warfare oyununun geçtiğimiz yıllarda yenilenmiş sürümleri çıkmış olsa da bu sürümler oyun severler tarafından pek ilgi görmedi.

Call of Duty Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı

Oyun severlerin de bildiği gibi CoD efsanesi Modern Warfare oyunu ile çıktığı zirveden inişe geçmişti. Geçen süre zarfında pek çok Call of Duty oyunu ve DLC’ler gelmiş olsa da oyuncular CoD efsanesine bir daha geri dönmedi, bugüne dek. Ünlü oyun stüdyosu Activision tarafından yapılan açıklama ile birlikte yeni CoD Modern Warfare tanıtıldı. Oyun Call of Duty : Modern Warfare 4 olarak tanılmadı ve sadece farklı olan bu değil. 

Call of Duty Modern Warfare Fragmanı

Modern Warfare hikayesiyle ön plana çıkacak bir CoD oyunu olacak. Activision tarafından paylaşılan fragmanda  Call of Duty severlerin en çok sevdiği karakterlerden birisi olan ve yıllardır yolu gözlenen Captain Price’ın “Kurallar değişti. Yanlış ile doğru arasında gölgelerde gizlenmiş olan net bir ince çizgi var. O çizgiyi bulmamız için bizi gönderdiler” sözü ile başlıyor. Fragmanın devamında ise Call of Duty severlerin çok seveceği gerçekçi savaş sahneleri ve detayları yer alıyor. Fragman Modern Warfare oyunu ile özdeşleşen bir ses dalgası animasyonu ile sona eriyor. 

Call of Duty Modern Warfare Çıkış Tarihi

Modern Warfare diğer CoD oyunlarından farklı olarak PC ve oyun konsollarında çapraz platform desteği ile birlikte gelece. Oyun seveler bu sayede daha güçlü rakipler ve daha çok kişi ile savaşa katılabilecek. Modern Warfare oyununun fiyatı henüz açıklanmamış olsa da 25 Ekim 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsolları için çıkacağı açıklandı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Uber Türkiye’den çekiliyor! İşte açıklama!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478