Yeni Anthem Trailer’ı 9 Haziran Geliyor, Teaser İzlemek İçin Tıklayın

Yeni bir Anthem fragmanı EA Play 2018 için onaylandı. 9 Haziran’da ortaya çıkacak. O zamana kadar bekleyemiyorsanız, 6 saniyelik (evet yanlış okumadınız 6 saniye)  teaser fragmanına bakmak için aşağıya göz atın!

GARANTİ MÜDAHALE

  • Bu ortak dünya eylem-RPG’sinde siz ve arkadaşlarınız bağımsız yazarlarsınız, medeniyeti geride bırakacak cesur, ilkel güzelliğin manzarasını keşfedip bulduğunuz tehlikelerle yüzleşiceksiniz.

ARKADAŞLARLA BİRLEŞİN

  • Bir kahraman takım olarak keşfettiğiniz tehlikeleri almak için en fazla dört oyuncu bir araya geliyor. Arkadaşlarınız yolculuğunuzda sizi destekledikçe, zaferleriniz ve ödüller arkadaşlarınıza fayda sağlar.

HERHANGİ BİR MEYDAN OKUMA İÇİN

  • Her biri benzersiz silah ve yeteneklerle donatılmış bir Javelin ekoseli cephanelik bulundurun. Onları kazandığınız ve elinize aldığınız araçlar ile özelleştirin, sonra onları uçmak, sıçramak ve bitişik bir açık dünyaya tırmanmak için kullanın.

YOLUNUZU SEÇİN

  • Shaper Storms gibi büyük, dünyayı değiştiren olayları deneyimleyin. Vahşi hayvanlar ve acımasız yağmacılarla mücadele. İnsanlığı fethetmek için komplo çizen güçleri yenmek için unutulmuş harabeleri yok edin.

KENDİNİZİ KONTROL EDİN

  • Gücünüz bilinmeyene kadar her adımda büyür. Yağma, intikam ya da şan, sizi ileriye götürüp götürmeyecek olursa olsun, seçimleriniz sizi ve sizin etrafınızdaki dünyayı geri dönülemeyecek şekilde değiştirecektir.

Anthem için daha fazlasını görmeyi dört gözle bekliyor musunuz? Aşağıya yorum yazarak bildirebilirsiniz 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu ”AppleSnake2”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478