Xiaomi Mi Mix 3 5G sürümü ile karşımızda

Xiaomi Mi Mix 3 5G

Xiaomi’nin gerçek anlamda tam ekran deneyimi sunan Xiaomi Mi Mix 3 modeli 5G özelliği ile yenilendi. İşe Xiaomi Mi Mix 3 5G özellikleri!

2016 yılında 5G standartı için ekip oluşturan Xiaomi, bugün çalışmalarının ilk meyvesi olan Xiaomi Mi Mix 3 modelini MWC 19 etkinliğinde tanıttı. 5G destekli olan Xiaomi Mi Mix 3 5G modeli, sunduğu özellikler ile dikkat çekiyor. Peki, 2020 yılında Türkiye’de de kullanıma sunulacak olan 5G teknolojisi, Mi Mix 3‘ün bu özel sürümünde neler sunuyor?

Xiaomi Mi Mix 3 5G özellikleri neler?

Qualcomm Snapdragon X50 5G modemi entegre eden Mi Mix 3 5G, gigabit sınıfı indirme hızına sahip, 4G’den 10 kat daha hızlı olan 6GHz alt sinyale bağlanabiliyor.

Mi Mix 3 5G, 7nm işlem kullanılarak inşa edilmiş en yeni Qualcomm Snapdragon 855 yonga setine sahip. Qualcomm Kryo 485 CPU, performans ve güç verimliliği arasında mükemmel bir denge sağlamak için sekiz çekirdek barındırıyor.

Tek çekirdek, önceki nesillere kıyasla büyük bir sıçrama yaratarak yüzde 45’e kadar daha hızlı bir performans yakalıyor. Qualcomm Adreno 640 GPU, önceki nesile kıyasla performansı yüzde 20 artırdı.

Katlanabilir telefon Huawei Mate X tanıtıldı!

Xiaomi, çok oyunculu oyunlar gibi gelişmiş, uzun süre yüksek cihaz performansı gerektiren uygulamaları desteklemek için, Mi Mix 3 5G’de hibrit soğutma sistemi geliştirdi.

Rogers HeatSORB termal malzemesi, cihaz tarafından üretilen ısıyı hızlı bir şekilde yakalayan ve sıcaklık artışlarını geciktiren bir faz değişim efekti uyguluyor.

Xiaomi Mi Mix 3 5G

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Katlanabilir telefon Huawei Mate X tanıtıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478