World of Warcraft Rise of Azshara Güncelleme Tarihi Belli Oldu

World of Warcraft oyuncularının merakla beklediği yeni güncelleme World of Warcraft Rise of Azshara güncellemesi 25 Haziran’da indirilebilir olacak. İşte Rise of Azshara güncellemesinin getireceği yenilikler. 

World of Warcraft oyuncularının bir süredir bekledikleri WoW 8.2 güncellemesi Rise of Azshara’nın 25 Haziran tarihinde WoW oyuncularına sunulacak. WoW oyunun geliştiricisi olan Bilizzard, yeni güncelleme ile birlikte WoW’a iki yeni bölgenin geleceğini bir tanıtım filmi ile müjdeledi. 

World of Warcraft Rise of Azshara Neler Sunacak?

Yeni güncelleme ile Azeroth’un Heart of Azeroth ve Azerite Armor ilerlemelerinde sıkılan oyuncular için Rise of Azshara kaçış kapısı olacak. Yeni güncelleme WoW Battle for Azeroth ikinci büyük güncellemesi olarak sunulacak. Rise of Azshara güncellemesi ile birlikte uzun süredir çeşitli başarımlar elde etmekten sıkılan oyuncular bayram edecek ve oyuna eklenen yeni kalkan ve Heroic zorluk seviyelerinin tadını çıkartabilecek. 

WoW’da 3. Sezon Azshara’s Eremal Palaca yağması 9 Temmuz tarihinde başlayacak ve PvP rütbe sisteminde sıfırlama özelliğini sunacak. 9 Temmuzda başlayacak olan yeni sezon ayrıca Battle for Azeroth açıklarını kapatacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fortnite v9.30 Güncellemesi Çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478