Whatsapp Çöktü Mü?

Whatsapp çöktü mü ? Whatsapp aplikasyonuna neden erişim sağlanamıyor ? Günümüzün popüler mesajlaşma,sesli iletişim,fotoğraf ve video gönderme uygulaması olan büyük yapıt Whatsapp kullanıcıları erişim sorunları yaşamakta. Whatsapp uygulamasında mesajlaşmak isteyen kullanıcılar 20 Ağustos 02:00 itibari ile bağlantı hatası problemleri yaşamakta. Peki Whatsapp çöktü mü?  Whatsapp neden kullanılmıyor? bu sorunun detayları haberimizde

Sosyal ağ olarak sayılan Whatsapp programına Avrupa ülkeleri, Amerika birleşik devletleri ve Türkiye başta olmak üzere çok fazla bölgede erişim sıkıntısı yaşanmakta. Whatsapp erişim problemine ait henüz olarak resmi bir açıklama yapılmamış durumda.

Whatsapp ne zaman düzelecek ?

Dünyanın bir çok ülkesindeki kullanıcılar, Whatsapp’ta bağlantı problemi yaşadıklarını diğer sosyal medya siteleri aracılığı ile paylaştı. Türkiye’de de çoğu şehirlerde Whatsapp programına erişim sağlanamıyor ve WhatsApp’a giriş yapmayı deneyen kullanıcılar, ” Telefon Bağlı Değil ” uyarısı ile karşılaşmaktadırlar.

WhatsApp Web sürümünde de aynı şekilde bağlantı problemleri yaşanmakta. WhatsApp web üzerinden mesaj göndermeye çalışan kullanıcılar ise aynı telefondaki gibi Bağlı değil uyarısı almaktadırlar.

Diğer yandan ise, WhatsApp’ta yaşanan problem 02:00 sularında başlamış iken, WhatsApp ne zaman düzelecek sorusu hakkında ise whatsapp yetkililerinin herhangi bir açıklaması bulunmamakta.

Whatsapp, Facebook, Instagram Aynı Anda Çöktü !

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İnternetten Para Kazanma Yolları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478