WhatsApp Business Türkiye’de

Business

WhatsApp Business bugün resmi olarak Türkiye’de kullanıma sunuldu. Peki, WhatsApp Business neler sunuyor? İşte uygulamanın tüm detayları.

WhatsApp, uzun bir süredir işletmeler için bir uygulamasını dünya çapında test ediyordu. Belli başlı kullanıcılara açık olan bu uygulama ile işletmeler müşterileri ile resmi hesapları ile iletişime geçebiliyordu. WhatsApp Business olarak isimlendirilen bu uygulama bugün Türkiye’de kullanıma sunuldu.

Hem App Store hem de Play Store’da resmi olarak yayınlanan WhatsApp’ın işletme odaklı uygulaması bakalım işletme sahiplerine neler sunuyor?

WhatsApp Business özellikleri neler?

İşletme Profili: İşletme müşterilerinizin web siteniz, konumunuz veya iletişim bilgileriniz gibi faydalı bilgileri bulmalarına yardımcı olmak için bir profil oluşturun.

İşletme mesaj araçları: Dışarıda olduğunuzu belirtmek için Dışarıda mesajları kullanarak müşterilerinize daha duyarlı olun ve cevap verin.

Tek uygulama ile kullanın: Aynı telefonda hem WhatsApp Business hem de WhatsApp Messenger kullanabilirsiniz.

iOS 12.3 Beta 2 yayınlandı!

Sabit telefon desteği: Business’ı sabit hatlı bir telefon numarasıyla kullanabilir ve müşterileriniz size bu numaradan mesaj gönderebilir. Doğrulama sırasındaki, kodu telefon görüşmesi üzerinden almak için “Beni ara” seçeneğini kullanın.

WhatsApp Web desteği: Bilgisayarınızın tarayıcısından müşterilerinize daha verimli cevap verebilirsiniz.

Business

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İndirime giren Xbox One oyunları – 9 Nisan

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478