WeTransfer Nedir?

Wetransfer uygulaması, Yaklaşık olarak 2 GB büyüklüğüne kadar olan dosyalarınızı hızlı bir şekilde diğer kişiler ile paylaşmanıza yardımcı olan ücretsiz bir upload servisi. Merak edilen sorulardan birisi de WeTransfer nedir? bu sorunun cevabını sizler için detaylı bir şekilde anlatacağız.

Wetransfer dosya paylaşım servisi ile gerekli olan dosya paylaşımlarınız da yaşamış olduğunuz limit kısıtlamalarını kaldırıyor. 2 GB büyüklüğüne kadar olabilen dosya yüklemelerinizi sağlayan bu servis, çok basit arayüzü ile diğer kullanıcıları kendisine nasıl bağlayacağı hakkında fazlasıyla bilgi sahibi. Küçük boyuttaki dosyalarınızı arkadaşlarınıza kolayca gönderebilmenizi amaçlayan bu uygulama Amsterdam merkezli ve 2009 yılında Nalden ve Bas Beerens tarafından kuruldu.

WeTransfer Nedir

Türkçe dil desteği de içeren WeTransfer servislerini kullanabilmek için hiç bir şekilde para ödemenize gerek yok. Karmaşık reklamlar arasında da üye olmaya zorlanmıyorsunuz. Sisteme katılmak için yapmanız gereken şeyler ise video,doküman,fotoğraf veya her ne paylaşmak istiyorsanız. Dosyalarınızın içerisinden bunları seçerek, paylaşmak istediğiniz kişilerin e-mail adreslerini sisteme girmek. Bu servisin en güzel yanı ise yolladığınız dosyalar 14 gün boyunca Wetransfer servisinde barınıyor ve 15. gün kendisini imha ediyor. Kısaca anlatacak olursak üretilen sistemin amacı kısa süreli ve acil olan paylaşımlarınızı başkaları ile paylaşmanızı sağlamak.

WeTransfer uygulamasının en çok sevilen özelliklerinden birisi ise basit şekilde tasarlanmış arayüzü ve Türkçe desteği. Tabi ki ücretsiz oluşu da çok fazla kullanıcı tarafından avantaj sağlamakta.

WeTransfer Plus Özellikleri

Sürekli dosya paylaşımı yapan biriyseniz ve paylaşacağınız dosya boyutları genel olarak 2 GB seviyesinin üzerindeyse, WeTransfer Plus üyeliğine ücret edeyerek geçebilirsiniz. Aylık ücreti ise 12 dolar olan bu üyelik ile 20 GB boyuta kadar dosya transferleri yapmanız kesinlikle mümkün.

Sizlere de tanımış olduğu bulut alanı sayesinde 100 GB boyutundaki daha önceden göndermiş olduğunuz dosyalara da ulaşabiliyorsunuz ve bunları tekrardan farklı insanlara paylaşabiliyorsunuz.

Sizlere anlatmış olduğumuz bu özelliklerin yanı sıra Plus üyeliklerde mevcut olan özelleştirilmiş URL ve arka plan görüntüsü değiştirme özellikleri ile de uygulamayı daha keyifli hale getirebiliyorsunuz.

En İyi Çeviri Siteleri

WeTransfer Nasıl İndilirilir ?

  • iOS yazılım kullanan bilgisayar ve cep telefonlarınız için uygulamayı buradan indirebilirsiniz.
  • Android tabanlı yazılım kullanan ürünleriniz için de buradan indirebilirsiniz.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • StevMete11 ay önce
  • Türkçesi biz transfer dimi bunun wetransfer nasıl kullanılır

Sıradaki içerik:

Youtube Telif Hakkı Nedir ?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478