Web Tabanlı Online Oyunlar Listesi

Web tabanlı online oyunlar genelde çok fazla vakit ve para harcanmadan oynanabilen çerezlik oyunlar kategorisinde diyebiliriz. Çok oyunculu web tabanlı oyunlardan bazıları için herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmamaktadır. Yaptığımız listede web tabanlı oyunlar içerisinde zaman öldürmeniz için tasarlanmış mükemmel oyunlardır.

Web Tabanlı Online Oyunlar Listesi

First Blood

web tabanlı silah oyunu

Oasis Game şirketinin dağıtımını sağladığı bu oyun, sizleri oyun içi görsellikten asla mahrum bırakmadan oynanabilen bol rekabetli tarayıcı tabanlı bir mmofps türü oyundur. First Blood içerisinde çok fazla harita ve mod bulunmakta. Maç esnasında alışkın olduğumuz FPS oyunlarından bildiğimiz gibi Tabanca,Bıçak,Bomba ve ağır silahlar da taşıyabiliyoruz.

First Blood İndirmek için buraya tıklayınız.

Habbo Hotel

web tabanlı oyunlar

Bir çok benzeri bulunan Habbo Hotel oyununun asıl kuruluş amacı ise Finli bir rock grubunun hayran kitlesini aynı çatı altında toplamaktı. Oyun 2000 senesinde çıkmış ve çok fazla ülkede çok yüksek kullanıcılara erişerek popüler bir duruma gelmiştir.

Habbo Hotel oyunu için buraya tıklayabilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition Ücretsiz İndir

League of Angels II

tarayıcıdan lol oynama

R2 Games şirketi tarafından geliştirilmiş olan League Of Angels 2, web tabanlı online oyunlar listesine dahil olmasına karşın. Oyun içerisi grafikler ve mekanik kalitesi oldukça yüksek olan nadir sayılabilecek bir oyundur. Oyunu isterseniz web tarayıcısından isterseniz de Facebook uygulamalar içerisinden oynamak da sizler için mümkün. Oyun başladığında 2 karakter seçeneği sunulmakta ve level atladıkça yeni karakterler ile de oynayabilmektesiniz. Karakter Skilleri, oyun içi bir çok görev ve farklı özellilkler ile MMO sevenler için özel üretim diyebiliriz.

Dark Orbit

web tabanlı oyun

Ogame gibi uzay temalı bir tarayıcı oyunu olan Dark Orbit, oyun çıkışından beri elde etmiş olduğu büyük kitleyi halen daha kaybetmemiş durumda. Oyun içerisinde çok fazla rütbe bulunmakta ve bunların yanında da level atlayarak yeni haritalarda da keşiflere çıkabilirsiniz.

Online Soccer Manager

web tabanlı menajerlik

Tarayıcı tabanlı ve mobil versiyonun da mevcut olması sebebi ile, her platformda oynama imkanı sunan Onlinen Soccer Manager oyunu ile gerçekten bir teknik direktör gibi sıfırdan sezonlara başlayıp takımı yönetmektesiniz. Sezon sonlarında ise istatistikler tamamen sıfırlanmakta ve yeni bir takım ile devam edebilmektesiniz. oyun içerisindeki güç dengelemeleri ise fazlasıyla gerçekçi .

 Legend Online

web tabanlı online oyunlar

Çok fazla oyuncusu bulunan oyunun Facebook kullanıcısı çok fazla. Türkiye’nin en çok oynanan tarayıcı tabanlı mmorpg oyunu diyebiliriz. Oasis Game tarafından dağıtılan oyunun yapımcısı ise 7 Road şirketidir. 17 ülkede çıkış yapmış olan oyun 15 milyondan fazla da oyuncuya sahip durumda.

Town of Salem

web tabanlı oyun

Town of Salem oyunu 2014 senesinde çıkış yapmış olan Tarayıcı tabanlı bir MMO oyunu diyebiliriz. Oyun içerisindeki amacımız ise  rol yapıp insanları yalan konuşmadığınmıza inandırmaktır. Oyun kendi sitesinde ücretsiz olarak oynanabilse de Steam platformu üzerinden de 10 TL gibi bir ücret ödeyerek satın alınabilir ve oyun parası kazanbilirsiniz. Bu oyun parası ile farklı skinler ve efektlere sahip olabilirsiniz. Oyunun hikayesi tamamen gerçektir ve ” 1989 Salem Büyücü Avı” olayı olarak da geçer.

Dino Storm

web tabanlı oynanan oyunlar

Oyuna genel olarak baktığımızda bizlere ilk anımsattığı ARK oyunu olabilir. Dinozor, kovboylar ve lazer silahları ile farklı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Çok farklı bir evrende geçen oyun sizleri çok garip yerlere sürükleyecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Ücretsiz Steam Key : Conarium | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] Web Tabanlı Online Oyunlar Listesi […]

Sıradaki içerik:

Yetişkinlere Özel +18 Oyunlar

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478