Vodafone’dan Ramazan Özel 20 GB İnternet Paketi

Ülkemizde faaliyet gösteren GSM şirketlerinden birisi olan Vodafone, aboneleri için yeni duyurular yapmaya devam ediyor. Paylaşmanın öneminin ön plana çıktığı Razaman ayında Vodafon’dan Ramazan özel 20 GB internet paketi. 

Vodafone Türkiye tarafından yapılan açıklamayada Ramazan ayı boyunca faturalı ve faturasız tüm kullanıcılar 20 GB mobil internet sadece 20 TL karşılığında satın alınabilecek. Vodafone’a yeni gelecek olan müşteriler de sadece Ramazan ayı süresince sunulacak olan bu özel kampanyadan yararlanabilecek. Vodafone tarafından yapılan açıklamada paylaşma ve anlayış kimliğiyle ön plana çıkan Ramazan ayında müşterilerin Ramazan sevincinin daha da arttırılması amaçlanıyor.

Vodafone Ramazan Özel 20 GB İnternet Paketi 

Ramazan özel 20 GB internet paketi kampanyası ile ilgili düşüncelerini aktaran Vodafone Türkiye’den Engin Aksoy : “‘Vodafone halden anlar’ düşüncesiyle başlattığımız bütçe dostu kampanyalara bir yenisini ekliyoruz. Müşterilerimiz Vodafone’un hızlı internetini daha iyi deneyimlemeleri ve internet ihtiyaçlarını karşılamaları için 20 GB mobil interneti 20 TL’ye sunuyoruz.”

Türk Telekom hediye internet dağıtıyor!

3 Haziran’a kadar geçerli olacak olan bu kampanya ile birlikte aboneler Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak 1 ay geçerli olan 20 GB mobil interneti sadece 20 TL’ye satın alabilecek. Vodafone Yanımda uygulamasını App Store ya da Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Mobil Oyun Sektöründe Battle Royale Oyunları Para Basıyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478