VALVE tarafından geliştirilen Artifact’ın videosu yayınlandı

Oyun geliştirmeye daha çok yöneleceklerini , eski günleri yakalayacağını dile getiren Valve Şirketinin geliştirdiği Artifact için bir oynanış videosu paylaşıldı. Dota 2 temasını ve konusunu içeren bu kart oyunlarına da yenilik getirdiğini görebiliyoruz.

Valve, Artifact son oyun mu yoksa devamı gelecek mi sorularınada devamının daha da güzel geleceğini belirtti. 

Artifact oynanış videosunda, 1v1 oynanışını ve diğer kart oyunlarına göre farklılıklarını görüyoruz. İlk olarak gözümüze canlı ve dinamik animasyonlar çarpacaktır. Animasyonlar ve oynanıştaki kartların kullanılmasında gerçekleşen efektler oyuncuların ilgisini daha da çekeceğini düşünüyoruz.Öte taraftan; Valve firmasının sevilen oyunu DOTA 2 temalı oyun içi sesleri de ilgimizi çeken kısımlarından birisi oldu.

Yeni video oyunları Artifact ile de kart oyunları türüne bazı yenilikler getireceklerini biliyoruz . Aşağıda izleyeceğiniz videoda sizlerde göreceksiniz. En dikkat çekici yenilik ise diğer başarılı kart oyunlarından farklı olarak üç bölümün kullanılıyor olmasıdır . Oyunda Dota 2’yi temel almasından ötürü, 3 farklı bölgede mücadele ediliyor. Hikaye ve atmosfere bakacak olursak oyuncular 3 farklı kulede oyunu sürdürecek . Bu 3 bölümden 2 ’sini kazanan oyuncu, müsabakayı kazanmış oluyor.

Uzun süredir steam sayesinde ekonomik sıkıntısı olmayan Valve oyun geliştirme ve üretme icraatini bıraktığı düşünülmeye başlanmıştı . Bu görüşü değiştirmek amacıyla farklı adımlar atmaya karar verdiler .Şirketin yöneticisi Gabe Newell tarafından yapılan açıklamalara göre, yeni video oyunu üzerinde çalıştıklarını biliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fortnite Neden Çok Popüler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478