Valve, Steam Oyun Festivali: Yaz 2020 Etkinliğini Erteledi

9 Haziran tarihinde düzenlenecek olan Steam Oyun Festivali Yaz 2020 Etkinliği biraz ileri tarihe ertelendi. Yapılacak olan etkinliğin yeni tarihi ise 16 Haziran – 22 Haziran olarak belirlendi.

Steam Game Festival: Summer Edition, Steam’e gelen üçüncü etkinlik oldu. Steam etkinliğinin bu yaz sürümünün 16 Haziran – 22 Haziran tarihleri arasında düzenleneceğini duyurdu.

İlk etkinlik, Geoff Keighley’nin The Game Awards’u ile kesişmişti ve 48 saat boyunca sürmüştü. Mart ayında gerçekleştirilen bahar etkinliği, COVID-19 endişesi sebebiyle ertelenen Game Developers Conference (Oyun Geliştiricileri Konferansı) sırasında gerçekleşmişti.

Valve’nin olayı neden geciktirdiği bilinmiyor büyük olasılıkla 25 Mayıs’ta Minneapolis polis tarafından öldürülen George Floyd ile ilgili devam eden öfke, huzursuzluk ve protestolar olduğu düşünülüyor.

Valve tarafından paylaşılan bilgilere göre etkinlik süresi boyunca yeni çıkacak oyunların oynanış videolarını izleyip, demo sürümlerini oynayarak oyunun geliştiricileri ile iletişime geçebileceğiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

CAYNE Sistem Gereksinimleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478