Ünlü Twitch Yayıncısı Ninja Kitap Yazmaya Hazırlanıyor

Dünyanın en ünlü Twitch yayıncılarından olan Ninja kitap yazıyor. İşte Ninja’nın yazacağı kitap ve posteri. 

Twitch’in en ünlü isimlerinden olan Ninja kitap yazmaya hazırlanıyor. Ninja : Get Good için anlaşmaya vardığını belirtti. Ninja bu anlaşmanın sadece kitap ile sınırlı olmadığını, Ninja’nın hayali bir Battle Royale oyunu içine ışınlanıp hayatta kalmaya çalıştığı bir çizgi roman serisi de çıkartacağı duyuruldu. 

Ünlü Yayıncı Ninja Kitap Çıkartıyor!

Epic Games’in popüler oyunu Fortnite ile birlikte ününe ün katan Tyler “Ninja” Blevins, ilk kitabı Ninja : Get Good için ABD’nin ünlü kitap evi Random House ile bir anlaşmaya vardığını duyurdu. Ağustos ayında raflarda olması beklenen kitapta Ninja’nın oyun yayıncılığı alanındaki başarıları bu yolda izledikleri ve oyun içi stratejileri ile ilgili püf noktaları bulunacak. 

Yapılan anlaşma sadece bir kitap ile sınırlı değil. Anlaşma iki aşamalı olarak imzalandı. Diğer anlaşmada, hayranlar için tavsiyeler, çıkartmalar ve çeşitli hediyeler bulunduran ve özel tasarlanmış olan deflerler, kitap ile birlikte satışa sunulacak. 

Ninja Apex Legends Büyük Bir Fırsat Kaçırdı

Ninja’nın bir diğer anlaşması ise Aralık ayında çıkacak. Ninja : The Most Dangerous Game adıyla çıkacak olan çizgi roman serisi de bu anlaşmanın bir parçası olacak. Bu çizgi romanda, Ninja bir Battle Royale oyununa ışınlanacak ve dijital versiyonuyla sınırlarını zorlayarak hayatta kalmaya çalışacak. Ninja’nın çizgi roman kitabını daha önce “Family Trade” “Luther Strode” ve “Dead Body Road” isimli çizgi romanlarının yaratıcısı olan Justin Jordan tasarlayacak. 

Ninja bu hamlesiyle birlikte Ninja takipçilerini tatmin edecek bir anlaşmaya imza atmış oldu. Ninja’nın yeni kitabının ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Microsoft, Sony ve Nintendo’dan ABD’ye Gümrük Vergisi Tepkisi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478