Twitter,Retweetlenen Paylaşımlara Fotoğraf,Video ve GIF Ekleme Özelliği Getirdi

Twitter gif ekleme güncellemesi, yeni güncellemiş olduğu özellik ile birlikte kullanıcıların retweet attığı  içeriklere fotoğraf, video ya da GIF eklemesine izin veriyor.

Dünyanın en popüler paylaşım ve mikro blog sitelerinden birisi olan Twitter, kullanıcıların karşılaştıkları paylaşımlar hakkında fikir ve duygularını daha açık bir tarzda ifadeye sunabilmeleri için , Yorum ile birlikte Retweetle özelliğini fotoğraf, video ve GIF ekleme özelliği ile getirmiş bulunmakta. Yeni özellik hem masaüstü hem de mobil uygulamalarda tamamen kullanılabilir  durumdadır. Özelliği göremediyseniz uygulamanızı ve tarayıcınızı güncel tutmalısınız.

twitter güncelleme

Twitter gif ekleme güncellemesi , Yorum ile birlikte rt özelliğini kullanırken, medya dosyasını tweet’e eklemek için yeni bir tweet oluştururken kullanmış olduğunuz araçları direkt olarak kullanabileceksiniz. İlk olarak paylaşmak istediğiniz tweetin altında bulunan rt butonuna dokunun ve ardından ‘Yorum ile birlikte Retweetle’ seçeneğine tıklayın. Açılan pencere alt tarafta bulunan medya araçlarını kullanın ve rtnize ekleyin.

Rage 2 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Twitter güncellemesi , getirilen özelliğin tasarımı çok fazla iyi olmasa da başlangıç için güzel bir adım atılmış. Umarız daha fazla iyileştirmeler ile  kullanıcıların daha kolay erişebileceği ve kullanabileceği bir güncelleme ile düzenlenir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Xbox One oyunlarında indirim – 7 Mayıs

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478