Türkiye’nin En Sevilen Eski MMORPG Oyunları

En sevilen mmorpg oyunları herkes tarafından çok fazla takip edilmekte. Bazılarımız MMORPG severken bazılarımız MMOFPS severiz.

İşte bu ayrım oyunların grafik kalitesi, ses, müzik, oynanış mekaniği gibi bir çok ayrıntıda da oyuncular arasında farklılık gösterebiliyor.
Türkiye’de bu zamana kadar sevilmiş beğenilmiş en eski Online oyunlardan bazılarını sizlere listeleyeceğim, eğer oynadığınız ya da hala oynamakta olduğunuz oyunlar. Listemiz Karışıktır en iyisi 1. diye birşey söz konusu değildir.

En Çok Sevilen MMORPG Oyunları

ultima online 2020

  • ULTİMA ONLİNE

Ultima Online, Origin Systems tarafından geliştirilmiş ve 24 Eylül 1997’de piyasaya sürülmüş bir MMORPG oyunudur.

runescape indir

  • RUNESCAPE

RuneScape, Jagex Ltd. tarafından işletilen Java tabanlı devasa online oyun. Yaklaşık 190 milyon ücretsiz, 47 milyon oyuncuya sahiptir ve Mmogchart ve Guinness tarafından dünyadaki en popüler MMORPG oyunlardan biri olarak nitelendirilmektedir.

 

knight online 2020

  • Knight Online 

İşte O Efsane Oyunlardan birisi. Günümüzde halen oynayanlar var.

Knight Online, Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanan, çok oyunculu, devasa bir çevrimiçi rol yapma oyunudur.

 

wow 2020 indir

  • World Of Warcraft (WOW)

Çıktığı günden beri kalitesini korumayı başaran nadir oyunlardan birisi WoW.

World of Warcraft, Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen bir MMORPG, yani devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur.

silkroad 2020 pvp

  • SİLKROAD ONLİNE

Silkroad Online, Joymax firması tarafından geliştirilmiş “Devasa oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu”‘dur Sadece Avrupa’da ve Doğu Asya’ da 250.000.000 aşan oyuncu kitlesine sahiptir

metin 2 pvp serverlar zor

  • METİN 2

Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG rol yapma oyunudur. 2005 yılının Mart ayında Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.

Oyunun 2009 yılındaki halini özleyenler hala var şuanki metin2 pay to win haline gelmiş durumda. Fakat Günümüzde Bu Oyunu oynayak ve bu oyunun Private SERVERLERİNİ OYNAYAN OYUNCULARIN HADDİ HESABI YOK !

cabal online yükleme

  • CABAL ONLİNE

Cabal Online üç boyutlu MMORPG tarzı bir Rol yapma oyunudur. Pek bilinmemesine rağmen en çok sevilen oyunlardan birtanesidir. !

ikm 2020 indir

  • İstanbul Kıyamet Vakti (IKV)

İstanbul Kıyamet Vakti, Sobee tarafından Şubat 2004’ten beri geliştirilen ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Ayrıca bu alanda yapılan ilk tamamen Türk yapımı ve yüzde yüz Türkçe bir oyundur. Türklerin yaptığı bir mmorpg oyunudur.

dota mmorpg indir

  • DOTA

Valve Corporation tarafından geliştirilen ve dağıtımı yapılan oynaması ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası oyunudur. Hastası ve bağımlısı eskiden oldukça fazlaydı.

Dota 2 ‘ yi oynayanlar hala devam ediyor.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

YouTube Türkiye’de En Çok İzlenen 10 Müzik Videosu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478