Turkcell ile PUBG güçlerini birleştirdi!

Turkcell ile PUBG güçlerini birleştirdi. Turkcell’in yeni kampanyası ile PUBG oyuncularına bir çok avantajlar sunuluyor.

PUBG Mobile için Turkcell ve Tencent Games arasında mobil cihazlara özel bir işbirliği yapıldı. Bu işbirliği sayesinde Turkcell’in sunacağı Turkcell Gaming paketleri ile nefes kesen PUBG Mobile wi-fi bağlantısına ihtiyaç duymadan mobil cihazlarla her yerden oynanabilecek.

Turkcell ile PUBG güçlerini birleştirdi!

Oyunu geliştiren Tencent Games ile yapılan işbirliğiyle, milyonlarca kişi tarafından takip edilen PUBG Mobile heyecanı wi-fi bağlantısına ihtiyaç duymadan, her yerden kesintisiz yaşanabilecek. Mobil cihazlara özel sunulan paketlerle, Turkcell’liler ‘internetim bitecek’ endişesine kapılmadan istediği noktada oynama imkanına sahip olacak.

Fortnite v9.30 2. İçerik Güncellemesi Çıktı

Tarifelere ek olarak alınabilecek Turkcell Gaming paketleri altında PUBG Mobile severlere iki ayrı alternatif sunuluyor. ‘Oyna’ paketinde PUBG Mobile’da geçerli 3GB internet yer alıyor. Hem PUBG Mobile heyecanı yaşamak, hem de tanınmış ve takip edilen diğer oyuncuları izlemek isteyenlere ise ‘Oyna İzle’ paketi sunuluyor. Bu ek pakette PUBG Mobile ve Youtube’da geçerli toplam 5GB internet bulunuyor.

Wi-fi bağlantısına ihtiyaç duymadan kesintisiz eğlence imkanı sunan ve internetin bitmesi endişesini ortadan kaldıran bu paketlere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ‘Oyna’ veya ‘Oyna İzle’ yazıp 2200’a mesaj göndermek.

9 TL’ye sunulan ‘Oyna’ paketi ve 19 TL’ye satın alınabilen ‘Oyna İzle’ paketi aynı zamanda Turkcell mağazalarından, Turkcell müşteri hizmetlerinden ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden de alınabilecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

ASUS RTX 20 SUPER serisi tanıtıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478