Türk Telekom hediye internet dağıtıyor!

Türk Telekom

Türk Telekom hediye internet dağıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için 1919 megabyte internet hediye edilecek.

Türk Telekom, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bayramı unutmadı. Operatör devi, 19 Mayıs 2019 tarihinde gençlere özel olan paketi Selfy’de 1919 Megabyte internet paketi hediye olarak sunulacak. Peki, bu paketin şartları neler? İşte detaylar!

Türk Telekom hediye internet dağıtıyor!

Operatör firmasının gençlere özel olan Selfy paketi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla 1919 megabayt internet hediye edecek.

Firmadan yapılan açıklamaya göre, 19 Mayıs’ın 100. yılı dolayısıyla düzenlenen kampanya ile milyonlarca Selfy kullanıcısı, 1919 megabayt internet kazanma şansına sahip olacak.

Pokemon Rumble Rush Android ve iOS Platformlarına Geliyor

Kampanyaya katılmak için Selfy kullanıcılarının, 19 Mayıs Pazar günü, Türk Telekom’un mobil online işlemler uygulaması üzerinde yer alan “Sil Süpür”ü kullanması yeterli olacak. Selfy kullanıcıları kazandıkları 1919 megabayt interneti, takip eden iki gün boyunca kullanabilecek.

Türk Telekom

  • Site İçi Yorumlar
  • StevMete3 ay önce
  • ttnet internet hediye etse ne olacak zaten çok yavaş değil mi

  • Vodafone Ramazan Özel 20 GB İnternet Paketi Kampanyası Başlattı8 ay önce
  • […] Türk Telekom hediye internet dağıtıyor! […]