Tüm Zamanların En İyi Simülasyon Oyunları

the sims 4 indir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere En iyi Simülasyon Oyunları ile hazırladığımız listeyi sunacağız. Sizler de sevdiğiniz simülasyon oyunlarını, aşağıda belirtebilirsiniz.

En İyi Simülasyon Oyunları

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2, SCS Software tarafından çıkarılmış olan bir kamyon simülasyonudur. 19 Ekim 2012’de Microsoft Windows için çıkmış olan oyun günümüz Avrupa’sını temel almıştır. 13 Nisan 2013’te Linux, 29 Ocak 2015’te MacOS için yayınlanmıştır.

Bu oyunu Türkiye’de yaşayıp da bilmeyen sayısı çok azdır eminim. Yüzlerce mod yüklenebilen oyun, Direksiyon seti ile apayrı bir deneyim sunuyor oyuncuya

euro truck indir

The Sims

The Sims, Maxis tarafından geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından da yayınlanmış bir video oyunu serisidir. Tüm zamanların en başarılı video oyunu serilerinden birisidir.

Bu oyunu nasıl anlatabilirim inanın bilmiyorum. Kim derdi ki insanlar kendi hayatlarını bırakıp, sanal insanların hayatı için saatlerini harcayacak?

Oyunun yaratıcısı olan Will Wright’ı tanıyalım biraz;

Will Wright ABD vatandaşı olan bir bilgisayar oyunu tasarımcısı. Kendisi oyun geliştiren Maxis şirketinin kurucularından biridir. En çok bilinen çalışmaları arasında SimCity, The Sims ve Spore yer almaktadır. İlk olarak oynumuz, “ProjectX” İsmi ile geliştirilmeye başlanıyor. ProjectX bugün bildiğimiz The Sims’in inşa kısmına dönüşüyor.

1995 Yılında EA Maxis firmasını satın alıyor ve tüm engeller ortadan kalkıyor Ortaya The Sims oyunu çıkıyor.

the sims 4 indir

Championship Manager 01/02

Bu oyundan bahsederken önümüzü iliklemek gerek. Bana kalırsa Tüm zamanların en iyi Menajerlik oyunu.

en iyi menajerlik oyunları

Şuanda iş ev sahibi olan 20li yaşların sonu, 30lu yaşlarının başında olan bir zamanların gençlerinin hayatının bir bölümünü ayırdığı bir oyun bu. Bir rivayete göre bu oyunun scout ekibi o kadar iyidir ki bazı futbol klüplerinin buradan faydalandığı söylenir.

Oyunda ki ücretsiz alınan ve en çılgın defans oyuncularından biri olan Taribo West. Genelde her takıma alınabilen bir oyuncudur. Ancak kırmızı karta yatkınlığıda vardır.

Kendince kuralları olan, bir önceki 2000-2001 sezonuna göre daha oturaklı, daha karmaşık, daha sistematik bir oyun.

Daha sonrasında FM çıktı, grafikler derken eski tadını vermemeye başladı.

Özellikle oyunların kendilerini geliştirmesi olumlu olsa da insanların CM’yi aslında fazlasıyla basit ve kolay oynanır olmasından ötürü sevdiklerini düşünüyorum.

Hatta düşünmüyorum direkt iddia ediyorum; hatta ve hatta gayet eminim.

İşin içine geliştirmek adı altında grafikler devreye girdiğinde o hız da kayboldu, yalınlık da gitti.

CM 01-02’nin öncekilerine göre daha oturaklı, sonraki oyunlara  göre daha yalın olmasının haricinde bir de genel olarak bir zamansızlık durumu var CM özelinde.

Oturup altyapıdan futbolcuları keşfedip onlara şans veriyor ve sonra çılgınlar gibi 10 yıl boyunca oyunda coşuyor da coşuyorsunuz.

Başarının sonu yok.

Zaten CM’de başarılı olmak da, hile yapmadığınız sürece, o kadar da kolay değil.

taribo west kimdir?, cm 01 02

Microsoft Flight Simulator X

uçak simülasyon oyunları

Microsoft Flight Simulator X, FSX olarak da bilinir, Microsoft Flight Simulator 2004’ten sonra çıkan Microsoft Flight Simulator’ün onuncu sürümüdür. Grafik motoru güncellemesi ve Windows Vista desteği içermektedir, serinin teknolojik açıdan en donanımlı sürümü olarak tarafından pazarlanmıştır.

Flight Simulator X yaygın uçuş simülatörü serisinin onuncu sürümüdür. Amerika Birleşik Devletlerinde resmi olarak 17 Ekim 2006 günüde piyasaya sürülmüştür. Microsoft’un oyun için hazırlanmış sitesindeki bilgilere göre oyunun standart sürümü Radyo ile Yer bulmadan Küresel Konumlama Sistemi ve hava yollarını içermektedir. Ayrıca standart sürüm 18 uçak, 28 ayrıntılı işlenmiş şehir, ve 24.000’den fazla hava alanı içermektedir. Oyunun bir üst sürümü olan Deluxe Sürüm’de ise 24 uçak ve 38 ayrıntılı işlenmiş şehir bulunmaktadır.

uçak oyunları

Goat Simulator

Goat Simulator, Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir üçüncü şahıs perspektif aksiyon video oyunudur. Nisan 2014’te Microsoft Windows için piyasaya sürüldü ve Linux ve OS X için bağlantı noktaları Haziran 2014’te piyasaya sürüldü.

keçi simülasyonu indir

İsterseniz bu ilginç oyunun nereden ortaya çıktığından bahsetmekle işe başlayalım. Geliştirici şirket Coffee Stain Studios, Sanctum 2 oyunlarının ardından biraz dinlenmek istemiş ve aynı zamanda yeni işe aldıkları programcılara Unreal motorunu öğretmek için kendi çaplarında küçük bir game-jam düzenlemişler. Akıllarına da “Unreal Engine’a bir keçi koysak nasıl olur?” fikri gelmiş ve bunu gerçekleştirmişler.

Oyunda gezilip görülecek bir sürü yer var. Ayrıca hepsi için yapılabilecek farklı hareketler de mevcut. Örneğin benzin istasyonunu patlatmak, size Michael Bay puanı kazandırıyor. Bunun dışında Steam üzerinden birçok başarım da eklenmiş.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • AffiliateLabzzzz7 ay önce
  • en iyi simülasyon oyunları için teşekkür ediyoruz

Sıradaki içerik:

Tüm Zamanların En İyi Örümcek Adam Oyunları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478