Tüm Zamanların En İyi Örümcek Adam Oyunları

spider man oyna

Merhaba arkadaşlar bugün, en iyi örümcek adam  oyunları olan  bir liste ile karşınızdayız. Yorumlarınız bizim için çok değerli, aşağıdan fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın!

 

En İyi Örümcek Adam Oyunları

Bir zaman filmleriyle bizi ekranlara kitleyen Spider-Man serisi, Oyun dünyasında da aktif bir seri.

Spider-Man The Movie Game

spider man ps4 indir

Spider-Man, Marvel Comics karakterinin örümcek adam  karakterine dayanan 2002 yılının aksiyon-macera video oyunudur ve aynı adı taşıyan filme dayanmaktadır.

Sam Raimi üçlemesinin ilk filmiyle paralel bir hikaye işleyen oyunda, Örümcek Adam‘ın filmde yer almayan düşmanları da bize eşlik ediyor. Genel itibariyle Spider-Man’in PS1‘de boy gösteren ilk oyununun cilalanmış versiyonu diyebiliriz. Ağ atma mekaniklerinden tutun da dövüş mekaniklerine kadar birbirine oldukça benziyor iki yapım.

spider man oyunları

The Amazing Spider Man

The Amazing Spider-Man, Marvel Comics karakteri Spider-Man’a ve aynı isimli 2012 filmine dayanan açık bir dünya aksiyon-macera video oyunudur. Beenox tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından yayınlanmıştır.

the amazing spider man izle

Çıktığı platformlar: Android, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, iOS, Microsoft Windows, Wii U, PlayStation Vita, Nintendo DS, Windows Phone

Gökyüzüne ağ atmak gibi kötü yanları olsa da oyunun “web rush” adında oldukça güzel çalışan, şehirde gezinirken oldukça kolaylık sağlayan bir sistemi var. Kötü seslendirmeleri, ikinci sınıf Örümcek Adam kötüleriyle savaşmayı saymazsak keyifli bir yapım diyebilirim.

Spider Man: The Return of the Sinister Six

En iyi spiderman oyunları

Spider Man: Sinister Six’in Dönüşü Bits Studios tarafından geliştirilen ve 1992’de Lint tarafından Nintendo Entertainment System için yayınlanan Marvel Comics karakterleri Spider-Man ve Sinister Six’i içeren bir video oyunudur. Selam Master Sistemi ve Oyun Donanımı’nın Beğenilen Uçan Bölümü bölümünden

Finalde bir Sinister Six üyesi ile savaşarak tamamlıyorduk. Bilgisayarınıza kuracağınız bir Emulator yardımıyla siz de deneyim edebilirsiniz.

spider man oyna

Spider Man: Web of Shadows

Oyun 21 Ekim 2008 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyun 3 boyutlu olarak Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows ve Wii için çıkarılmıştır.

spider man indir

Oyun pc, ps3, Wii vb. konsollar için 3 boyutlu, ps2 vb benzeri konsollar için 2 boyutlu olarak hazırlanmıştır.Oyunun en önemli özellikleri , oyunun içinde simbiyot kostümden kırmızı kostüme geçiş yapabilmesi ve her iki kostümünde , kendine has özel combolarının olmasıdır.Oyundaki Karakterlerden ayrıca Wii konsoluna has 6 alternatif kostüm seçeneği de bulunmaktadır.

Hikayesi: Spider Man venom ile yaptığı bir savaşta gafil avlanarak venoma yenilmek üzeredir.Fakat Venomdaki simbiyot kostümün bir parçası Spider-Man’a geçiş yapar.Siyah kostüm ile Venom’u yener.Ama bu savaşta M.J. yaralanmıştır.Onu hastahaneye götürmektedir.Hastahanenin önünde bir serseri grubu ile karşılaşır ve onları tam yenecekken bir grup serseri daha gelir:Burada yardıma Luke Cage yetişmektedir.Birlikte serseri grubunu etkisiz hale getirirler ve Spider-Man bir süre M.J iyileşene kadar Luke Cage’den görevler alır.Birkaç görev yaptıktan sonra , Şehri simbiyot salgını basar.Oyunda Sırası İle Simbiyot Electro,Simbiyot Wolverine,Simbiyot Black cat ve Simbiyot Vulture ile karşılaşacaksınız.Oyunda şehrin kaderi size bağlı bölümleri geçtikçe çıkan poth seçeneği ile kötü kostümü veya iyi kostümü seçerek oyunun bütün kaderini değiştirebilir, şehri simbiyotlardan kurtarabilir ya da başlarına geçebilirsiniz.

pc spiderman

 

SPİDER MAN (PS4)

Marvel’s Spider Man, Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan 2018 aksiyon macera oyunudur. Marvel Comics süper kahraman Spider-Man’a dayanarak, uzun süredir devam eden çizgi roman mitolojisinden ve diğer ortamlardaki uyarlamalardan ilham alıyor.

spider man indir

Hikayesi: Marvel’s Spider Man’in hikayesi tamamen kendi evreninde geçiyor. Bununla birlikte oyunda hem çizgi romanlardan hem de Marvel Sinematik Evreni’nden esinlenilmiş pek çok detay mevcut, ama en nihayetinde kendimizi oyun için yazılmış orijinal bir hikayede buluyoruz.

spider man oyna

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Minecraft Nasıl İndirilir? Minecraft Hakkında ilginç bilgiler!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478