Tüm Zamanların En İyi 10 Video Oyunu’nun Filmi

10. Assassin’s Creed

 • Assassin Creed, video oyunu filmlerinin ilk defa spot ışığa adım attığını hissetti. Diğerleri bir tuhaflık olarak ya da sadece belli bir dinleyici kitlesi için reddedildi, Assassin Creed tüm bunları, Creed ve Templar Order arasındaki sonsuz mücadeleyi gerçekten güzel bir şekilde ele geçirme girişiminde bulundu.
 • Michael Fassbender, Marion Cotillard ve Michael K. Williams’ın rol aldığı Assassin Creed, yıldızlardan yoksun bir film. Filme gerçek bir meşruiyet kazandırıyor ve 15. Yüzyıl İspanya’sındaki etkileyici görünümlü bir Animus macerası ve bazı filmlerin yaptığı gibi, hayran-servisin çok uzağına gitmeden diziye saygı duyan bir parkur-ağır tarzı ile kuşatılmış. Bazı hayranları ve sinemaseverleri hayal kırıklığına uğratmış olabilir, ancak başka bir şey vermiş olabilir. Düşündüğünden daha fazla yükselir.

9. Warcraft

 •  Tüm zamanların en iyi performans gösteren video oyunu uyarlaması (yazılı olarak), 433 milyon dolarlık bir harmanlama değil, Warcraft dünyasına  ayakta durmayı seçiyor.

8. Mortal Kombat (1995)

 • Ne zaman yarı yarıya gittiğini bilmiyorum ama bu, 90’larda Mortal Kombat. Bu sadece duvardan çılgınlık, omurga koparma ve bir çok efsanevi aksiyon sahneleri ile dolu olan bir film. Sarhoş bir cuma gecesinde arkadaşlarınız ile izlemek için bir filme ihtiyacınız varsa, bunu yapın. Pişman olmayacaksın.

7. The Angry Birds Movie

 • Bekle, gitme! Video oyun filmleri, savaşın başka bir yeri olan manzaranın gözü ve grileriyle her zaman esprili değildir. Angry Birds Film bunun için mükemmel bir panzehir. Siz ve ben hedef kitle olmayabiliriz, ancak çocukları 90 dakika boyunca meşgul etmek için çekiciliğe sahip bir film olduğunu inkar edemezsiniz. Ayrıca, üreticilerin bu filmi gerçek bir kişiliğe sahip hale getirme başarısı, göz ardı edilmemesi gereken bir şey.

6. Prince of Persia

 • Prince of Persia, 1989 yılında Jordan Mechner tarafından geliştirilen Platform türündeki oyun ve ondan türetilen diğer oyunlara verilen genel addır ve filmide bir o kadar çok güzeldir eğer izlemediyseniz bence açıp hemen izlemelisiniz.

5. Ratchet and Clank

 • Sadece 2016’da piyasaya sürülmesine rağmen, zamanın Ratchet ve Clank’ın ilk filmi olduğu unutuldu. Evet, bu bir kayıp yaptı ve evet, garip döküm seçimleriyle doluydu ama aslında o kadar da kötü değil kendi ayakları üzerinde durmaya bırakıldı.

4. Tomb Raider (2018)

 • Film, oyunlardan direkt olarak çekmek yerine , Alicia Vikander bize hayat dolu bir Lara ve ilginç bir şekilde, kayıp bir krallığın mezarlarına basmaktan çok Londra’da daha çok görünen bir karakter veriyor. Tomb Raider kesinlikle video oyun filmleri için bir macerayı işaret ediyor: artık gölgelere bakılmaktan hoşlanmıyor, hatta daha fazla video oyunu hazinesi için kapıyı açabilecek yıldız yetenekleriyle dolu güçlü bir giriş.

3. Resident Evil

 • Diğer video oyunu filmleri daha iyi ama bu herşeyi başlattı. Milla Jovovich, Alice rolünde olağanüstü bir rol oynuyor ve set parçaları kalın ve hızlı geliyor.

2. Silent Hill

 • Silent Hill, ortalamanın altında olan video oyun filmlerinin kalınlıklarını kesmek için mükemmeldi. İyi bir kadroyla dolu Ve korkuların adil paylaşımından daha fazlası olan Silent Hill, korku oyun arkadaşlarına yetişemeyebilir, ancak bir video oyunu çabası için yeterince iyi.

1. Final Fantasy: The Spirits Within

 • Bilgisayar efektli görüntüleri sadece efektleri, sahneleri ve ortamları değil, aynı zamanda insan oyuncuları yaratmak için kullanan ilk uzun metrajlı hareketli görüntü, bu büyük bilim kurgu serüveni, başka bir video oyunu temelli filmin topukları üzerinde yakından takip ediyor

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Sennheiser MKH 416 İnceleme

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478