Tüm Fortnite Season 5 Battle Pass Skinlerine Göz Atın

Fortnite Sezon 5 derileri elde edilmiştir. Sunucular hala Sezon 5’in lansmanından biraz daha ileride, ancak madenciler İki Epic Buddies tüm yeni Battle Pass skinslerini Twitter’a gönderdi. Bu makalenin altındaki tweetlere göz atabilirsiniz.

Epiklerin hafta boyunca sunduğu dalgalanmalarla eşleşecek gibi, derilerinden duygulara kadar birçok yeni kozmetik ürünü var. İlk teaser’da ortaya çıkan Kabuki maskesinin yanı sıra biri için Nordic balta var.

Ayrıca yeni Fortnite Season 5 Battle Pass cildine de bir göz atıyor. Sezon 4’ün Karbürü gibi, bu cildi zamanla eklenebilir.Gömleksiz bir savaşçıdan başlayarak, zırh, iskelet kaskı ve seviye yükseldikçe etkileyici bir sakal kazanır. Kabuki maskesi, aşağıdaki görüntüdeki savaşçının altında görünen ikinci bir Savaş Geçişi cildinin bir parçası olabilir. Bu görüntü ayrıca, Season 4’ün ziyaretçi cildine benzer şekilde, yeni bir Sezon 5 gizem cildinin olacağını da doğrulamaktadır.

Yeni derileri daha geleneksel bir viking, bir köpekbalığı onesi, bir çift zalim ve bir kaç daha genel,göz alıcı kozmetik içerir. Elbette, balondan yapılmış garip bir şey içeren yeni kazmalar ve bir çubuk üzerinde bir lastik demiri gibi görünen şeyler var.

Sezon 5’de, bir viking longboattan sonra bir diğeri de bir cankurtaranı temel alan bir tane de dahil olmak üzere bazı mükemmel planörler var. Şanslılar da iyi karşılanıyor, ama bejeweled denimden yapılmış bir şey var gibi gözüküyor, ki bu hiç kimsenin gelmediği erken saatlerde bir geri dönüş. Bir köpekbalığı yüzgeci ve dev bir penguen ile birlikte bir gökkuşağı tek boynuzlu at, yeni yollar ve birçok yeni duygunun yer aldığı yeni bir geri çekilme var.Bu noktada özellikle öne çıkan ‘Hesaplanmış’ ve ‘Sahne Yay’. Bununla birlikte, hiçbir şey “FingerGuns” den daha iyi olamaz.

Twitter’da TwoEpic Buddies aracılığıyla öğelerin geri kalanını kontrol edebilir veya daha fazla Fortnite kıyafetlerine bakabilirsiniz. Fortnite Season 5 yama notları bugün erken saatlerde yayına geçti ve oyunun haritasındaki değişiklikleri ortaya çıkardı, ayrıca yeni dört kişilik golf arabası aracını ve yeni ilerlemeci zorlukları da beraberinde getirdi. Sunucular yazma anında yayına girdiler.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fortnite Season 5 Haritası

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478