Tosla Kart Nedir, Nasıl Alınır

Başlıklar

Oyun ve teknoloji sektöründe bir çok kişi kredi kartı kullanmaktan çekinmiş durumda. Hesap kartlarında ise herhangi bir para transferinde harcanan ücretler, yıllık işlem ücreti kesintileri ve iletişim problemleri kullanıcıları genel olarak kendisinden uzaklaştırdı. Akbank altyapısı ile üretilen bu projenin ismi ” Tosla ” peki nedir bu Tosla ?

Tosla Nedir ?

Tosla kart, banka hesabınız olmadan, kolay bir şekilde para gönderip yada para transferi alabileceğiniz ve bunu kesintisiz bir şekilde ATM’lerden çekmenizi sağlayan çok yeni bir uygulama. Kullanıcı açısından da çok rahat bir kullanışı olan ve hızlı bir sistem. Tosla, alışveriş deneyimlerinizi tamamen kişiselleştirir, ödeme yapmanız gereken durumlar veya para gönderip almak gidi işlemleri yaparken de size eğlenceli ve kolay bir ortam sunar. Sürekli güncellenecek olan fırsat kampanyaları ile de kullanıcıların en sevdiği markalarda avantaj sağlar. Tosla ile yaptığınız tüm işlemler hem ücretsiz hemde yorucu değil. Banka hesabı kullanıyormuş gibi değil, herhangi bir sosyal medya hesabınızı kullanır gibi kullanabildiğiniz bir arayüze sahip. Anlık durum paylaşımları yapabilir, arkadaşlarınıza espriler yollayabilir ve genel olarak sosyal ortamda aktif olarak kalmanıza da olanak sağlar.

Tosla Kart Nasıl Alınır?

Tosla Kart sahibi olmak istiyorsanız size en yakın Teknosa ve CarrefourSA mağazalarından 5 tl gibi bir ücret ile sahip olabilirsiniz. Sanal kart olarak kullanmak isteyen kullanıcılar için de ücretsiz bir şekilde tosla hesabı açma imkanı da sunuluyor.

Cep telefonunuzdan vermiş olduğumuz QR kodunu tarattığınızda otomatik olarak indirme bölgesine yönlendirileceksiniz.

Android Marketten indirmek isteyen kullanıcılara buraya tıklayabilir.

AppStore kullanıcılar ise bu linkten indirebilirler.

İsminize ait olan bir Tosla karta sahip olmak istiyorsanız, indirmiş olduğunuz uygulamadan kart başvurusu yapıyorsunuz ve en kısa zamanda ev adresinize kartınız sizin adınıza basılıp gönderiliyor.

Tosla Kart Avantajları

  • Uygulamanın her yerde geçerli, hızlı ve güvenli olması, kullanım ücretinin olmaması ve sizi borca sokmaması en büyük etkenlerden birisidir.
  • Özel olarak baskılı sipariş kartlarınız Tüm dünyada geçerli şekilde tasarlanmıştır.
  • En popüler oyunların E-pinlerini tosla içerisinde de mevcut ve birçok platformdan daha ucuz bir şekilde.
  • Paranızı çekmek istediğinizde, hızlı bir şekilde en yakın Akbank ATM’lerinden nakit olarak çekebilir veyahut bu atmlerden tamamen ücretsiz bir şekilde para yatırım hesabınıza gönderebilirsiniz
  • Arkadaşlarınızdan para isteyebilir ve gönderebilirsiniz. Sistem 7 gün 24 saat aktif durumdadır.

Birbirinden farklı bir çok avantaj sağlayan bu uygulama bizleri memnun etti. Peki ya siz ? Hala Toslamadınız mı ?

PARALARI TOSLAYIN ! 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Hindistan Aya İniş Yaparken Sinyaller Kesildi ! | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] Tosla Kart Nedir, Nasıl Alınır […]

Sıradaki içerik:

Oyunculu Reklam Videosu Hazırlayarak İnternetten Para Kazanma

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478