TOPLAM DEĞERİ 80 TL OLAN OYUNLAR ÜCRETSİZ !

Epic games’in ücretsiz oyunlar yapması ile ünlü olduğunu bir çoğumuz biliyoruz ve bu sefer de oyuncuların yüzünü güldürecek bir olay daha yaşanıyor. Toplam değerleri 80 TL olan 2 oyunu siz oyuncular için ücretsiz yaptı. Hadi bu oyunlara bir göz atalım! Unutmadan söyleyelim acelete etmelisiniz son tarih 3 ekim.

Everything (49TL)

  • Everything; hayvanlardan gezegenlere, galaksilerden çok daha fazlasına kadar gözünüzün gördüğü her şeye dönüşebileceğiniz , ödüllü bir gerçeklik simülasyonu oyunudur. Dış ve iç uzay arasında yolculuk edin ve zorunlu hedefler, puanlar ya da tamamlamanız gereken görevler olmaksızın bu geniş, her şeyin birbiriyle bağlantılı olduğu evreni keşfe çıkın.
  • Everything, tabiatın sistemlerinin Evrendeki her şeyin bakış açısından görülebildiği yöntemsel, yapay zeka odaklı bir simülasyondur.

 

Metro: 2033 Redux

  • 2013’te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden ve dünya yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet benzeri bir olayla harap oldu. Hayatta kalan bir avuç insan, Moskova’nın yeraltı derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağa girdi. Daha sonra yıl 2033 oluyor  bir nesil yer altında doğup büyüyor ve kuşatılmış metro istasyonu şehirleri hayatta kalmak için savaşıyor hem birbirleriyle hemde onları bekleyen yırtıcı mutant canavarlarla.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Call Of Duty Mobil Versiyonu 1 Ekimde Bilgisayarlarda Da Oynanabilecek – Oyun Pixel5 ay önce
  • […] TOPLAM DEĞERİ 80 TL OLAN OYUNLAR ÜCRETSİZ ! […]

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu “Jack Orlando: Director’s Cut”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478