TikTok Marka Akıllı Telefonlar Geliyor

Dünya çapında epey çok kullanıcıya bulunduran TikTok uygulamsının arkasındaki şirket olan ByteDance çok yakında akıllı telefon tanıtacak.

  • Şirket geçen aylarda çıkan söylentilerin doğru olduğunu izah etti. TikTok, Akıllı Telefon Pazarına Giriyor. Her geride bıraktığımız saniyede yeni insanlar kazanan uygulama, ByteDance’ın pazara süreceği akıllı telefonlarda ön yüklü olarak gelecek.
  • ByteDance, Çinli telefon yapımcısı Smartisan’ın edindiği patentleri ve kabiliyetleri kullanacak. ByteDance’ın çok yakında pazara süreceği akıllı telefonun özellikleri ile ilgili ne yazık ki basit tek malumat bulunmamakta. Şirket yeni proje ile ilgili çok yorumlama yapmadı.
  • Gelen sızıntılara göre TikTok marka akıllı telefonun çalışmaları tahminen 7 ay evvel başladı ve projenin başında eski bir Smartisan yöneticisi bulunuyor. Yakında tanıtacağı akıllı telefonun Çin’in dışındaki bölgelerde satışa çıkmayacağı söylentileri bulunuyor. Son dönemde gündemden düşmeyen ByteDance’ın tek telefon çıkaracağı gizliliğini savunuyor. TikTok marka akıllı telefonlar ile ilgili ayrıntılar geldikçe sizi bilgilendireceğiz.

Suudi Arabistan, 500 Milyar Dolara Teknoloji Şehri Kuruyor

 

Siz değerli takipçilerimiz TikTok‘un arkasındaki şirket olan ByteDance‘ın çok yakında akıllı telefon tanıtacak olması hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Furkan B.1 sene önce
  • Tictok uygulaması içinde silinmeyecek şekilde gelir kesin.

Sıradaki içerik:

Suudi Arabistan, 500 Milyar Dolara Teknoloji Şehri Kuruyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478