The Witcher 4 Projesi Ertelendi

CD Projekt Red’in popüler oyunu The Witcher 4 Projesi ertelendi iddialarını gündeme geliyor. Peki The Witcher 4 projesi ertelendi mi?

Cyberpunk 2077 oyunu ile birlikte oyun gündeminden bir türlü düşmeyen CD Projekt Red’in gelecek yol planı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Stüdyonun uzun bir süredir geliştirdiği Cyberpunk 2077 oyunun E3 2019’da duyurmasıyla birlikte tüm gözler CD Projekt Red’e çevrildi. 

E3 2019’da duyurlan ve adından fazlasıyla ses ettiren CD Projekt Red, daha öncesinde The Witcher serisi ile ön plana çıkıyordu. The Witcher oyunu hayranları serisinin dördüncü oyununun Cyberpunk 2077 oyununun hemen sonrasında bekliyordu ancak görünüşe göre CD Projekt Red’in böyle bir planı bulunmuyor. 

The Witcher Dizisi Ne Zaman Yayına Giriyor ?

Tek oyunculu olarak önümüzdeki yıl oyun severlerle buluşacak olan oyunda Keanu Reeves gibi ünlü isim bulunacak. Keanu Reeves’in oyunda yer alması daha çıkmadan oyunun fazlasıyla konuşulmasına neden oluyor.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan CD Projekt Red Başkanı Adam Kicinski, Cyberpunk 2077 oyununun ön siparişlerinin “çok güçlü” olduğunu belirtti. Cyberpunk 2077 oyununu ve CD Projekt Red’in aynı anda ayrı olarak 5 proje ile ilgilendiğini dile getirdi. 

Kicinski’nin açıklamarında yer alan 5 projeden birincisinin Cyberpunk 2077 oyununun tek oyunculu hikaye süreci olduğu düşünülüyor. İkinci projenin Cyberpunk ile ilgili bir proje olması beklenirken, üçüncü projeninde Cyberpunk 2077 evreninde geçecek bir diğer proje olduğu biliniyor. 

Tıpkı Cyberpunk 2077 oyunu gibi uzun bir geliştirme sürecine sahip olacak olan The Witcher 4 oyununun en iyi ihitimalle 2022 yılında duyurulması bekleniyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

NBA 2K20 WNBA İle Birlikte Gelecek

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478