“The Boomsday Project” Sızdırıldı

Bir uyarı gibi, bir patlama gibi, bir Hearthstone genişletme için yeni bir römork düştü. Boomsday projesi. Geçmişte bir terörün geri dönüşünü içeren patlayıcı bir Bilim turu, Dr Boom.

Yüzeyde biraz önceden duyuru ile geldi ve video fragmanı listelenmemiş gibi görünüyor. Listelenmemiş videolara yine de doğru URL bağlantısını bulduğunda ve Reddit üzerinden bu bağlantı herkese yayılmış olsa da yine de erişilebilir.

Genişleme, yeni anahtar kelime manyetik olan mech minions’ın zaferiyle sonuçlanacak. Bir oyun oynarken manyetik minyonlar oynayacaklar, kendi istatistiklerini ve efektlerini bu minyona ekledikleri için kendilerine “ekleyiniz”. Örümcek bombası gibi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir sonraki şey projeler. Projeler, her iki oyuncuya da yarar sağlayan bir kart temasıdır. Kartın sergilediği biyoloji projesiydi. Her iki oyuncuya 2 mana kristali veren bir druid büyüsü.

Geç oyun severler için Omega Kartları var. Bu kartlar, oyunun çoğu için maliyeti için kabul edilebilir istatistiklere sahiptir, ancak 10 mana kristali varken (10 maliyet olmadan) oyun oynarken önemli bir bonus kazanırsınız. Omega savunucusu örnek oldu. Stegodon ile önce 2/6 alay 4 görüldü, ama şimdi bir avantaj var. 10 mana’da bu kart +10 atak kazanacak.

Sonunda bu genişleme için efsanevi temaya sahibiz. Bu genişleme için efsanevi sınıf kartlarından biri büyüler olacak. Daha önce görevlerimiz vardı ve Arch-Thief Rafaam gibi kartlar olsa da, bu tam teşekküllü efsanevi büyüleri ilk kez görüyoruz. Myra’nın istikrarsız unsuru, kesinlikle efsanevi statüye layıktır. Güvertenizdeki kalan tüm kartları size çeker.

Neden iki kez oynayabiliyorsunuz, neden sadece bir kez efsanevi bir büyü yapıyorsunuz? Şaman efsanevi minion Electra Stormsurge’ın budur.

Savaşçı kahramanı “Dr [Boom, tahminen, Mad Genius”) kartını içeren birtakım dalgalanmalar olmadan bir fragman olmazdı. Video açıklamasında eklenmiş bir geri ödeme ile warlocklar için yeni bir edinilebilir kahraman olarak “Mecha-Jarraxus” da listeleniyor.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

LPL’nin LCK’yi Aşmasını Sağlayan Nedenler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478