Tekken 7, 4 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Tekken 7

Franchise geliştiricileri olan Bandai Namco, bu oyunun oyuncu sayısının dört milyona ulaştığını bildirdi. Oyun için bu devasa kilometre taşı, dövüş dizisinin hem hardcore dizili hayranlar hem de yeni oyuncularla popülerliğini sürdürdüğünü gösteriyor.

Oyuncu sayısı Ekim 2018’de üç milyona ulaştı ve şimdi oyuncu sayısı bir milyondan fazla oyuncu tarafından daha da arttı. Resmi Bandai Namco US Twitter hesabı üzerinden bir Tweet’te geliştirici, oyuncularına sürekli destekleri için teşekkür etti.

Tekken 7, Mart 2015’te başladı ve Ekim 2017’de iki yıldan fazla iki milyon oyuncuyu geride bıraktı. Oyuncu sayısının, oyundan bu yana her yıl yaklaşık 1 milyon kişi artması ilginç oldu ve bu da Bandai Namco’nun oyuncu çekmek için her şeyi yaptığını gösteriyor.

Tekken 7 Yeni Karakterler Geliyor! 

  • Oyun alanındaki profesyonel oyunculara ev sahipliği yapan çok sayıda rekabetçi turnuva var. Oyun, bu yılın başlarında The Walking Dead evreninden Negan’ın eklendiğini gördü, oyun için uygun olmayan bir karakterdi, ancak Bandai Namco hayranlarını büyük sürprizlerle ve değişimlerle memnun etmek istiyordu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Limbo, Epic Games'de Bedava Oldu ! | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] Tekken 7, 4 Milyon Oyuncuya Ulaştı […]

Sıradaki içerik:

The Witcher Netflix Dizisi Oluyor !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478