Team Empire Ekibinde Ghostik’ten Sonra Bir Ayrılık Daha

DPC 2017-2018 sezonunun sonu ve Team Empire, Rostislav ‘fn’ Lozovoi’nin ayrılışını yaptığı gibi resmen üç oyuncuya düştü.

Andrey ‘Ghostik’ Kadyk, Team Empire ile ayrıldığından beri bir hafta oldu. Şu sıradaki organizasyon, örgütün TI7 Takım İmparatorluğu üyesi üye olduğunu açıkladı, Rostislav ‘fn’ Lozovoi takımı da bıraktı.

Fn, 2017 yılının Ocak ayında, DAC 2017, DreamLeague Sezon 7 AB bölümü, Dota Summit 7 de Team Empire’ın kilit oyuncularından birisiydi.

DPC 2017-2018 sezonu takım için titriyordu, birkaç eleme noktası ve ROG Masters 2017 unvanına sahip olduklarını öne sürerek başladı. Ekip yeni yıla girerken ayrılıklar başladı. EPICENTER XL’de bir sıradaki birkaç DPC müsabakasına ve hayal kırıklığına uğramış 11-12’nci sırada bitirmeye karar verdikten sonra, takım TI8 CIS açık elemelerine zorlandı ve son olarak 5-8. grup aşamasında yer alabildi.

Takım İmparatorluğu’nun esports direktörü, Alexandr “StrangeR” Solomon şunları söyledi:

“Uzun zamandır fn liderlerimizden biri olmuştu. Üst düzey oyunları tekrar tekrar gördük, ama bugün yollarımız birbirinden uzaklaşıyor. Team Empire ile yaptığı performans için fn’ye teşekkür etmek istiyorum, onunla çalışmak gerçekten çok keyifliydi. Rostik’in kariyerine devam edeceği her yerde parlak bir şekilde parlamasını isterdim. ”
Son olarak Team Empire, BTS Summer Cup’a hem fn hem de Ghostik yerine kadrodan dönen çeşitli bölgesel oyuncularla katıldı. Takım arkadaşları geri dönüşle Rus takımını üç oyuncuya bırakır. Şimdiye kadar üye için resmi değiştirmeler hakkında hiçbir kelime yoktur. fn, henüz herhangi bir vadeli işlem planı açıklanmadı.”

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Execration , MPGL Şampiyonasında Unvanını Korudu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478