Taleworlds Entertainment istifa haberi ile çalkalandı

Taleworlds Entertainment

Mount & Blade’in geliştiricisi olan Taleworlds Entertainment bugün istifa haberi ile çalkalandı. Firmanın Genel Müdürü Ali Erkin istifa eti.

Türklerin yaptığı en başarılı oyun olan Mount & Blade uzun zamandır yeni oyunu ile gündeme geliyordu. Bir türlü çıkamayan Mount & Blade II: Bannerlord firmanın gidişatının kötü olduğunun söylentilerinin yayılmasına neden olmuştu. Bugün ise firmadan sürpriz bir isim istifa ettiğini açıkladı.

Asus ROG Strix XG438Q tanıtıldı!

Firmanın Genel Müdürü olan Ali Erkin, bugün firmadan ayrıldığını açıkladı. Eski Genel Müdür Ali Erkin’in ayrılmasıyla ilgili açıklamasını aşağıda bulabilirsiniz.

“10 yıl önce katıldığım şirketin Genel Müdürü olarak görev yapmak benim için bir onurdu. Şirketin bir avuç üyeden, 90’ın üzerinde yetenekli bireyden oluşan tam teşekküllü bir stüdyoya büyümesini görmek heyecan vericiydi, bu başarının bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Harika bir görev süresinden sonra, TaleWorlds dışında yeni bir meydan okuma arama zamanı geldi. Büyümesine yardımcı olduğum şirketten ayrılığımdan sonra, Armağan’ın liderliğinde aynı vizyonda büyümeyi sürdüreceğinden eminim

Meslektaşlarıma her fırsatta yardım etmeyi dört gözle bekliyorum ve gelecekte herkese başarılar diliyorum.”

Taleworlds Entertainment

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Nintendo Switch’te en çok indirilen oyunlar!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478