Steam Level Nasıl Atlanır? Hızlı Level Atlama

Merhaba sevgili oyunpixel okuyucuları bu konumuzda sizlere Steam kart Düşürme,Steam Cevher Ne işe yarar konularından bahsedeceğiz;

Steam’de her oyun olmasa da çoğu oyundan size koleksiyon kartı düşer. Düşen kartlarla birlikte pazardan kalan kartları satın alıp tüm seti tamamlayıp işlerseniz. 100 XP kazanırsınız. ”Hangi oyunun koleksiyon kartı vardır?” derseniz, mağaza sayfasına girip sağ köşedeki bilgilerine bakabilirsiniz.

”Steam koleksiyon kartları” yazar.

Sadece aldığınız oyunların rozetini işlemek gibi bir kısıtlama yok. Pazardan istediğiniz bir rozetin kartını alırsanız, rozetler kısmında set bölümü açılır ve tamamlayıp işlerseniz sizde olmayan oyunların da rozetlerini işleyip XP kazanmış olursunuz. Ne kadar çok rozet işlerseniz o kadar XP kazanıp level atlamış olursunuz. Profiliniz de rozetler kısmından detaylı şekilde görebilirsiniz. Level almanıza ne kadar kaldığını, hangi oyun setinde kaç kartınız olduğunu vs. gibi. Rozetleri de bu bölümden işliyorsunuz.

Steam Level Nasıl Atlanır

Rozet nasıl kazanılır?

Rozet kazanmak için oynadığınız oyundan kart düşürmeniz lazım. Eğer derseniz ki oynamadan kart düşürmek istiyorum diye o zaman Pazardan kart satın almanız gerekmektedir. Kart fiyatı oyununa göre değişebiliyor. Rozet için toplayacağınız kart sayısıda oyununa göre değişebilir. (Örneğin M&B Warband, rozet için 10 kart isterken, Left4Dead2, 8 kart istiyor.)

Ne kadar kart topladığımı nereden öğrenebilirim?

Hangi oyundan ne kadar kart topladığınızı veya ne kadar daha kart toplamanız gerektiğini Profil>Seviye’niz üstüne tıklayarak öğrenebilirsiniz

Pazar’dan bir şey alamıyorum veya satamıyorum?

Pazardan bir şey alıp veya satmanız için Steam’den bir oyun almanız ve oyunu alalı 1 ay geçmesi gerekmektedir.

Herhangi Bir Eşyayı Cevhere Dönüştürme

Bunun için envanterinizdeki herhangi bir eşyayı cevhere dönüştürmeniz yeterli olacaktır. Bu işlem size otomatik olarak 100 Xp veren bir rozet kazandıracaktır.

Steam’a Özel zamanlarda Ve Etkinliklerde Gelen Görevler

Bunlardan bazıları indirimlerle beraber bazıları ise Steam’daki köklü değişimlerden sonra gelen görevlerdir. Mesela 2016 oyun oylamaları.

Rozet Basmak 

Rozet basabilmeniz  için paranız olması lazım. 5 TL yeterlidir.
Her bastığınız rozet size 100 XP verir yani 8. Levelde kaldıysanız 2 rozet basarak 10 level olabilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Idle Master Nedir? Nasıl Çalışır?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478