Steam Nedir? Steam Kaydol !

Steam nedir, steam’de oyun nasıl satın alınabilir? Uygulama çıkalı yaklaşık olarak 15 yıl geçiyor ve bu uygulama ile beraber onlarca yeni ödeme şekilleri bulunmakta. CD ve Kutu oyunların tamamen hobiye dönüşmüş olan günümüzde, dijital marketler ön planda yerlerini korumaktalar. Valve’nin başyapıtı denebilecek bu projesi de sanal alemde en popüler olanı.

Steam uygulamasından satın almış olduğunuz oyun, herhangi bir fiziksel şekilde elinizde bulunmuyor. Özellikle oyunları ev koleksiyonu yapmayı sevmeyen oyun severler için tercih edilmeyen bu satın almanın bir çok avantajı da mevcut.

steam nasıl kayıt olunur

Steam Kaydol

Steam uygulamasına kayıt olmak gerçekten çok kolay. Herhangi bir websitesine kayıt oluyormuş gibi basitleştirilmiş durumda Steam Kaydol ‘a tıklayarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Steam her zaman uygun fiyatta

Kutulu şekilde satılan oyunların aksine daha uygun fiyatlı olan dijital oyunlar,bir çok indirim uygulayarak çok daha ucuz fiyatlara alınabiliyor. 2014 yılına dek dolar üzerinden satın alım yapabildiğimiz bu uygulama, 22 Ekim 2014’te ilk defa TL kullanımına geçti. Birçok yayıncı ile anlaşma yapılması doğrultusunda o günlerde dolar kuru 1.5 Türk lirasına sabitlenmişti. Bu sayede de bir çok oyun fazlasıyla uygun fiyatlara düştü.

Birçok platform desteği bulunmakta

Steam indir seçenekleri ile birlikte masaüstü veyahut mobil şekilde indirilebilmekte. Windows platformu yanı sıra Linux ve Mac desteklerine de sahip bir uygulama. Bu sayede oyun satın alım yaptığınızda, bu oyunlar diğer platformlarda da destekleniyor ise, almış olduğunu oyunu diğer işletim sistemlerinde de oynayabiliyorsunuz. Son zamanlarda Mac tarafından da çok fazla oyun desteği sağlanmış durumda. MacBook ve iMac bilgisayarlar için yakında çıkartılması düşünülen ekran kartı desteği ile çok kaliteli grafikler de görebileceğiz.

Steam Yaz Indiriminde Fiyatı Düşen Oyunlar

Steam oyun satın alımı nasıl olur?

Eski zamanlarda bir oyun satın alınmak isteniyorsa, tek satış yeri Steam Mağazası idi. Fakat yıllar sonrasında ödeme yöntemleri de genişlediği için, Steam altyapısında çok fazla değişiklik yaşandı. Oyun satın almak için artık Steam Mağazası dışında bir çok seçeneklerimiz de mevcut.

Steam Hesap değeri nasıl ölçülür?

Bu şekilde çalışan birçok değer ölçebilen site mevcut fakat biz sizler için en makul değer verebilecek sitelerden bir kaç tane yazacağız. Değerlerinizi nasıl ölçüyor ?

  • Oyun Saatleriniz
  • Oyun Fiyatları
  • Envanter içerikleri
  • Ceza durumları
  • Steam Level sistemi

Gibi unsurlar tamamen steam hesap değerlerinizi etkilemektedir.

https://steamdb.info/calculator/

https://steamcalculator.com/

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Minecraft Pocket Edition Ücretsiz İndir | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] Steam Nedir? Steam Kaydol ! […]

  • GTA 5 Hileleri | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] üyeliğinize girdikten sonra (eğer steam üyeliğiniz yoksa buraya tıklayabilirsiniz) arama kısmına gta 5 yazarak oyunu satın aldıktan sonra gta 5’i steam […]

Sıradaki içerik:

Need for Speed Heat Achievement listesi yayınlandı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478