Steam ‘den Ücretsiz Oyun!

Oyun dünyasında dijital alanda, en büyük dağıtıma sahip olan Steam, sürekli kullanıcılara ücretsiz oyun ya da ücretsiz ek paket veriyor. Epic Games ile rekabet içinde olan Steam‘ın sürekli yaptığı indirim ve ücretsiz oyun kampanyalarıyla bu alanda liderliği Epic Games‘e kaptırmak istemediğini belli ediyor.

Geçen haftalarda Company of Heros 2‘yi ücretsiz olarak kullanıcılara veren Steam, Bu kez de halihazırda oynaması ücretsiz Crusader Kings II’nin (CK II), 18TL’lik (on sekiz) ek paketini ücretsiz olarak indirilebilir hale getirdi.

 

RAGE 2: TerrorMania Çıktı!

 

Crusader King II Nedir?

  Crusader Kings II, Paradox Development Studio tarafından geliştirildi ve 4 Şubat 2012 tarihinde . Strateji-savaş türünde PC için çıkarıldı. Crusader Kings II, diğer strateji oyunlarına göre daha çok detayı ve birçok strateji elementlerini içerisinde barındıran bir oyun.

Strateji oyunlarında kendisine güvenen oyuncular için güzel vakit geçirilmesini sağlayacak olan bir oyun olan, Crusader Kings II, ile dünyayı ele geçirebilir ve hükümdarlığınızın sınırlarını  genişletebilirsiniz. 1066 yılı ile 1337 yılları arasında istediğiniz bir yıldan başlayarak 1453 yılına kadar krallığımızı genişletmeye ve de yıkılmaktan korumaya çalışacaksınız.

Crusader Kings II: Sword of Islam ek paketi

Crusader Kings II oyununu bir üst seviyeye taşıyan, tarihi olayları genişleten, oyunu çeşitlendiren bu paket sayesinde sadece Hristiyan değil ayrıca da İslam alemindeki savaşları da tekrardan yapabileceksiniz.

Hem tarihi olayları hem de strateji oyunları sevenler için, çok önemli sayılabilecek olan bir paket. Bu paket ile sadece Hristiyan devletleri ya da ordularını değil, ayrıca İslam devletlerini ya da ordularını da kontrol edebiliyorsunuz.

Crusader Kings II: Sword of Islam’ı nasıl indirilir?

Crusader Kings II: Sword of Islam bir ek peket. Bu nedenle öncelikle yapmanız gereken ilk şey, Crusader Kings II oyununu Steam üzerinden indirmek. Oyun Steam de ücretsiz durumda buraya tıklayarak Crusader Kings II oyununu indirebilirsiniz.

Crusader Kings II‘yi indirdikten sonra  sonra buraya tıklayarak, Crusader Kings II: Sword of Islam ek paketinin sayfasına ulaşacaksınız. Ardından paketin ücretsiz olduğunu göreceksiniz. Sepete ekle bağlantısına tıkladıktan sonra ek paket ‘e ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Elektronik imza nedir? Nasıl kullanılır?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478