Splinter Cell ve Assasin’s Creed VR Sürümleri Geliyor

Ubisoft’un sevilen oyunlarından olan Splinter Cell ve Assasin’s Creed VR sürümleri geliyor. İşte oyunların ekleneceği VR platformu. 

Oyun severlerin büyük bir beğeniyle oynadığı oyunların başında gelen Splinter Cell ve Assassin’s Creed oyunları VR platformuna geliyor. Ortaya çıkan bilgilere göre sosyal medya devi Facebook, Assasin’s Creed ile Splinter Cell oyunlarının VR versiyonlarını VR platformu olna Oculus Rift’e getirmeyi hazırlanıyor. Facebook bu hamle ile birlikte Oculus Rift satışlarında önemli bir artık elde etmeyi planlıyor. 

Yer alan diğer bilgilere göre Facebook ve Ubisoft oyunların VR sürümleri üzerinde bir anlaşma gerçekleştirdi. Bu anlaşma ile birlikte, Facebook’un ünlü oyun stüdyosu olan Ubisoft’un VR departmanlarını satın almış olduğu bile düşünüyor. 

Ubisoft Çalışanlarından Oyuncuları Kızdıran Şaka!

VR teknolojisi pek yaygınlaşmamış olsa da özellikle oyun sektörünü için çok önemli. Oyuncuları oyuna dahil eden VR teknolojisi için oyun kütüphanesinin artması büyük önem ifade ediyor. Facebook ve Ubisoft’un bu ortaklığı ile birlikte Assasin’s Creed oyunu VR platformu için güzel bir oyun olabilir. Assasin’s Creed oyunu VR platformu için kaliteli bir içerik olsa da Splinter Cell oyununun VR’da nasıl bir deneyim sunacağı bilinmiyor. 

Assasin’s Creed ve Splinter Cell oyunlarının kısa süre içerisinde Oculus Rift’e gelmesi bekleniyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Ancestors Legacy PS4 ve Xbox One Platformlarına Geliyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478