Sony’nin PlayStation 4 Kararı Belli Oldu

Japon teknoloji devi Sony’nin merakla beklenen PlayStation 4 kararı belli oldu. PlayStation 5 modelini kısa bir zaman sonra kullanıcılarla buluşturacak olan Sony, PlayStation 4 oyun konsoluna da 3 yıl boyunca destek verecek. 

Önümüzdeki yıl yeni oyun konsolu PlayStation 5’i oyun severlerle buluşturacak olan Sony’nin yeni oyun konsolundan önce PlayStation 4 modeli için nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyordu. Sony’nin çok satan oyun konsolu PlayStation 4, günümüz oyun dünyası için hala çok iyi bir performans sunuyor. 100 milyonun üzerinde satış rakamına sahip olan PlayStation 4 sahipleri için Sony’den güzel bir haber geldi. 

Sony’nin PlayStation 4 Kararı!

Ortaya çıkan raporlara göre Sony’nin PlayStation 4 kararı belli oldu. Raporlarda Sony’nin PlayStation 5 oyun konsolunun çıkışının ardından oyun severler PlayStation 5 oyun konsoluna daha kolay adapte olabilmeleri için PlayStation 4’e 3 yıl daha destek sunulacak. 

Oyun severlerin PlayStation 5’e sıkıntısız geçmesini isteyen Sony, PlayStation 5 oyun konsolunda geriye dönük uyumlu özelliği sunacak. Sony’den gelen açıklamada ise PS4 “gelecek üç yılda etkileşim ve kazan motoru olarak kalacağı belirtildi. Bu açıklama ve son raporlarla birlikte Sony’nin PlayStation 4’ün Sony tarafından 3 yıl daha destekleneceğini görüyoruz. 

PlayStation Oyunlarının Dizi Ve Filmleri Geliyor

Sony’nin merakla beklenen oyun yapımlarından olan Death Stranding, Ghost of Tsushima ve The Last of Us : Part II serileri de PlayStation 4’e sunulacak. Güçlü özellikleri ve sunacağı geriye dönük uyumluluk ile birlikte PlayStation 5, 2020’ye damga vuracak gibi görünüyor. Sony’nin PlayStation 5 öncesi PlayStation 4’e destek vereceğini açıklaması, kullanıcıların PlayStation 5′ geçişini kolaylaştıracak gibi görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • İndirime giren Xbox One oyunları – 28 Mayıs | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Sony’nin PlayStation 4 Kararı Belli Oldu […]

Sıradaki içerik:

Yeni Çıkacak Oyunlar (27 Mayıs – 2 Haziran)

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478