Sony Take-Two’yu satın alabilir!

Take-Two

Sony’nin GTA V ve RDR’nin yapımcısı olan Take-Two’yu satın alacağı söyleniyor. Peki, Take-Two ne kadara Sony’e satılacak?

Oyun dünyası bugün çıkan söylenti ile çalkalandı. GTA V ve Red Dead Redemption 2‘nin yapımcısı olan Teke-Two’nun Sony tarafından satın alınacağı söylentileri bir anda alevlendi. Bu söylentilerin ortaya çıkmasından hemen sonra ise Take 2‘nin borsada işlem gören hisseleri adeta fırladı.

Take-Two Sony bünyesine katılabilir

Eğer Sony, Take 2 gibi oyun dünyasının en büyük firmasını bünyesine katarsa, yeni nesil konsol savaşı diye bir şey söz konusu olmayacaktır. Böyle bir satın alım gerçekleştiği takdirde GTA 6 ve RDR 3 gibi oyunlar sadece PlayStation 5’e özel olarak çıkacaktır. Bu da Microsoft cephesinin beyaz bayrak sallamasına neden olabilir.

The Division 2 sistem gereksinimleri açıklandı

PC ile konsolu birleştirerek asrın hatasını yapan Microsoft, PlayStation karşısında bu nesilde çok büyük hezimet yaşadı. Eğer Take 2, Sony’nin eline geçerse, Microsoft konsol işinden bile çekilebilir. Çünkü yeni konsolları dilerlerse 10 High-end PC gücünde olsun, oyun olmadığı için Xbox One gibi satmayacaktır.

Take-Two

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • StevMete11 ay önce
  • sony de ne satın alacağını şaşırdı daha neler göreceğiz

  • SON DÖNEMİN GÖZDESİ: Antika Sevdası | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] Sony Take-Two’yu Satın Alabilir! […]

Sıradaki içerik:

The Division 2 sistem gereksinimleri açıklandı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478