Sony PlayStation Plus Temmuz 2019 Oyunlarında Değişiklik Yaptı

Sony daha önce alışık olmadığımız bir şey yaptığı ve PlayStation Plus Temmuz 2019 oyunlarında değişikliğe gitti. İşte yeni Sony PlayStation Plus Temmuz 2019 oyunları. 

PlayStation Plus Temmuz 2019 oyunları değişti. Sony daha öncesinde ücretsiz olarak vereceğini duyurduğu PES 2019 oyunu yerine Detroit Become human oyununu ekledi. Sony Detroit Become Human oyununun yanına Heavy Rain oyununu da ekledi. 

Sony PlayStation Plus Temmuz 2019 Oyunları Değişti

Sony PlayStation Plus Temmuz 2019 oyunlarında değişikliğe gitti. Daha önce duyurulan Konami yapımlı PES 2019 oyunu yerine Temmuz ayında oyun severler Quantic Dream’in sevilen oyunlarından olan kısa süre içerisinde PC platformuna da gelecek olan Detroit : Become Human oyununa sahip olacak. PlayStation Plus aboneleri ayrıca Detroit : Become Human oyunu ile birlikte Heavy Rain oyununa da ücretsiz olarak sahip olabilecek. 

PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus Temmuz 2019 oyunları arasında ayrıca Aquiris Game tarafından yapılan retro yarış oyunu olan Horizon Chase Turbo oyunu bulunuyor. Temmuz 2019 PlayStation Plus aboneleri 469.00 TL fiyat etiketine sahip Detroit : Become Human Digital Deluxe oyunu ile birlikte Heavy Rain oyununa da ücretsiz olarak sahip olabilecek. 

Yapılan bu değişikliğin nedenini henüz açıklayan Sony’nin bu hamlesi pek çok kişi tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. PlayStation Plus aboneleri Temmuz 2019 oyunlarını ücretsiz olarak indirebilecek. PlayStation Plus aboneliği, 1 aylık – 3 aylık ve 6 aylık olarak satın alınabiliyor. Oyun severler 1 aylık PlayStation Plus aboneliğini 23.99 TL’den satın alabilirken, 3 aylık aboneliği 74.99 TL’den 6 aylık aboneliği ise 179.99 TL’den satın alabiliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Playstation Store Temmuz 2019 İndirimleri Başladı | OyunPixel1 sene önce
  • […] Sony PlayStation Plus Temmuz 2019 Oyunlarında Değişiklik Yaptı […]

  • Flappy Bird Battle Royale İle Geri Dönüyor | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Sony PlayStation Plus Temmuz 2019 Oyunlarında Değişiklik Yaptı […]

Sıradaki içerik:

Turkcell ile PUBG güçlerini birleştirdi!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478