Sony Para İadesi Yapıyor

Sony para iadesi yapıyor konusu fazlasıyla gündeme geldi. WWE 2K20 geçtiğimiz hafta erişime açılmıştı ve bildiğimiz gibi oyun pek beğenilmedi. Sony para iadesi için bir çok talep almaya başladı. Bu mağduriyetin yaşanmaması için sony firması oyuncularına geri ödeme yapmak için kolları sıvadı. Bunların haricinde ise WWE 2K20 Playstation 4 platformunda da kan kaybı yaşamaya devam etmekte. Sony şirketi ile iletişime geçen oyuncular ise paralarını iade alabilecekleri için gayet mutlu durumda.

Bu sene NBA sonrasında WWE’ye güvenen büyük şirket, beklediği verimi ise bir türlü sağlayamadı. Satın alım yapan oyuncularından özür dileyerek iki hafta içerisinde büyük bir güncellemeye yapacağını duyurmuş olsa da oyuncular sabırsız ve para iadesi istemekte.

Sony Para İade Yapıyor

WWE2K20 çıktığı gün itibari ile bir çok bug ve açık ile karşılaşan oyuncular sinir küpüne döndü. Soluğu ise iade sayfalarında almış olan oyuncular, ödemelerini başarı ile iade aldı. Bu iade kampanyasına ise bir çok oyuncu katıldı. Belirtilen iade taleplerinin belirli koşulları mevcut. Oyunu aldığınız zamanın üzerinden çok kısa bir zaman geçmiş olmalı ki oyunu iade edebilesiniz.

Bütün platformlarda da aynı problemleri yaşatan oyun, Sony firmasının platformu üzerinde de aynı durumda devam ediyor. Oyunun fiyatları ne durumda ? büyük şirket bu eksiklerin ardından bir telafi indirimi yapacak mı ? satışlar ne kadar düştü ? sorularına cevap olarak ise mağaza incelemesi yaptığımızda hiç bir şekilde bir açıklama veya indirim görememekteyiz. Sony para iade için kimseyi geri çevirmiyor. Gerekli şartlara sahip olan kullanıcılar istedikleri zaman oyunlarını iade edebiliyorlar.

sony para iade

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

En iyi video indirme programları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478