Snapchat Battle Royale Oyununu İndirmeye Sundu

Bir zamanların popüler sosyal medya uygulaması Snapchat battle royale oyununu indirmeye sundu. Tiny Royale adındaki oyun sonunda yayınlandı ve artık oynanabilir. Zynga tarafından geliştirilmiş olan oyun Snap Games serisine eklendi. 

Son zamanların popüler oyun türü battle royale oyunlarından beklendiği gibi Tiny Royale oyunu da diğer oyunculara karşı mücadeleleri içeriyor. 4 kişiye kadar takım oluşturma imkanı tanıyan oyunda 30 kadar oyuncu aynı anda bir haritada bulunabiliyor. Oyunun geri kalan kısmında ise tıpkı diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi sağlık paketi, silah toplama ve zırh gibi işler yapılıyor. Oyunda alınan puanlara göre yeni karakterler açılıyor. 

Snapchat Battle Royale Oyunu Tiny Royale!

Tiny Royale’in her maçı 2 dakika sürüyor. Fortnite ve PUBG oyunlarının maçlarına göre bu süre elbette ki çok kısa. Oyun kolay oynama ve kolay kontrol edebilme üzerine kurulu olduğu için bu 2 dakikalık maçların oyun severleri üzmeyeceği düşünülüyor. 

Önümüzdeki aylarda oyunun rekabetçi sürümünün de geleceği söylenirken gelecek olan modun isminin Tiny Royale Leagues olacağı açıklandı. Oyuncuları 100’er kişilik 20 seviyeye ayıracak olan bu sistemde amaç limitli bir dönemde en yukarıya tırmanmak. Oyunun tanıtımını ise yazımızın sonundan izleyebilirsiniz. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

iOS 12.3.2 çıktı! İndir!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478