Skyrim Gerçekçi Güncelleme

Skyrim seriye devam ederken arada sırada facelift’e ihtiyaç duyuyor ve Skyrim Gerçekçi Overhaul modu, sadece sıcak, yüksek çözünürlüklü dokularla güzel görünmesini sağlamak için bazı değişiklikleri amaçladı. Mod, çağlar için geçerliydi, ancak 1.8 sürümüne yeni bir güncelleme geldi.

10GB’lık güncelleme ile birçok oyuna gelebilen güncellemeden daha büyüktür ve görsellerin kalitesini artırmak için 2048k ve 4096k dokulardan oluşan geniş bir seçim sunar. Bu gelişmeler orijinal dosyaların sanatsal görünümünü değiştirmeden gelir, böylece Skyrim’in vizyonunuzu kabaca aynı şekilde görmesini bekleyebilirsiniz , sadece daha iyisini.

Kuzeydeki gezinizin Skyrim modları ile iyi bir şekilde sağlandığından emin olun.

Versiyon 1.8, orijinal Skyrim veya Special Edition lezzetlerinde indirebileceğiniz yaklaşık 500MB’lık bir yama şeklinde gelir. Her ikisi de doğal olarak ModDB’den 1.7’nin tam kurulumunu gerektirir. Readme’ye göre, bu güncelleme, Peyzaj, Yollar, Riften, Markarth, Whiterun, Yalnızlık, Çiftlik Evi, İmparatorluk zindanları, Bulwark ve Redoran için yeni ve gelişmiş dokular içeriyor.

Skyrim Gerçekçi Overhaul oyunun en popüler doku modlarından biri olmuştur, oyunun görünüşünü temelden değiştirmeden her şeyi güzel ve net görünmesini sağlar.

Skyrim’in bu günlerde her yerde, konsollarınızdan Alexa’ya kadar, ama hepimiz oynayacağımız en iyi yer ve daha yüksek çözünürlüklü monitörlere geçiş yaparken her şeyin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için GPU’nuzu fantezi dokularla aşırı yükleyebileceğiniz bilgisayar oyunu olduğunu biliyoruz. Gelecekte Elder Scrolls 6 piyasaya çıkışıyla piyasayı yok edeceğini söyleyebiliriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

TABSEN: “ÇALIŞMALARIMIZI YAPTIK, S1MPLE TAKTİK YAPTI”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478