Sennheiser MKH 416 İnceleme

  • 2018’de Sennheiser MKH 416’yı incelemek, konuşmaya yeni bir şey eklediğime emin olmak için biraz yaratıcılık gerektirir. Görüyorsunuz ki, MKH 416, 40 yılı aşkın bir süredir kullanılıyor ve film ve televizyondaki profesyonellerden çok fazla ses getiriyor, ayrıca seslendirme sanatçıları için favori bir mikrofon. Bir çok insan bu mikrofonu çok seviyor ve “sonsuza dek mikrofon” ya da “son oyun” olarak adlandırılıyor. Süper popüler ve pek çok kez gözden geçirilen bir mikrofon.
  • Sennheiser MKH 416, 1000 dolarlık bir mikrofon ve bu yüzden içerik oluşturma konusunda oldukça ciddi olmanız gerektiğini söylüyorlar.
  • Shure SM7B’yi dört yıl kullandıktan ve bununla ilgili pek çok şeyi sevdikten sonra, MKH 416’nın Shure’un yapmadığı bazı büyük avantajlar sunduğunu söylemeliyim. SM7B ile olan temel yakınlığım, optimum kalite için ağzınıza çok yakın tutmanız gerektiğidir. Birkaç santim uzaklaştıkça, kalite de acı çekiyor. Bu, mikrofonla ilgili olduğum yer konusunda beni çok bilinçli hale getirdi. Bu, bir oyuna odaklanmaya çalışırken veya bir senaryo okumak için “doğal kalmaya” çalışırken mükemmel değil.
  • Ayrıca, Shure SM7B ve diğer özel seslendirme mikrofonlarından farklı olarak MKH 416, oyun dışı içerik için bir kamera ve kaydedici ile birlikte kolayca takılıp kullanılabilir.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fortnite 4.3 İçerik Güncellemesi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478