Rocket League Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Çok sevilen oyunlar arasında yer alan Rocket League kısa süreliğine ücretsiz oldu. 

7 Temmuz 2015 tarihinde satışa sunulan ve kısa süre içerisinde oyun severler tarafından çok sevilen Rocket League oyunu 354.742 kullanıcı sayısına ulaştı. Anlık 40.000 oyuncuya sayısına ulaşan Rocket League oyunu 4. Doğum günü şerefine ücretsiz oldu. Oyun severler Rocket League’i oynamak ve ücretsiz denemek için 15 Temmuz tarihine kadar ücretsiz oldu ve oyun fiyatı yarıya düştü. 

2018 yılında Steam tarafından düzenlenen “Yılın En İyi Oyunu” etkinliğinde Bir Makineyle Yaşanan En Büyük Eğlence Ödülü’nün sahibi olan Rocket League oyunu en çok sevilen oyunların başında geliyor. 

Rocket League oyununu ücretsiz denemek için şu adımları izlemeniz yeterli. 

Rocket League oyununu ücretsiz bir şekilde indirip oynamak için Steam hesabınıza giriş yapın ve arama yerine Rocket League yazarak oyunun Steam sayfasına gidin. 

Açılan sayfanın ortasında bulunan Oyunu Oyna yazan yeşil renkteki butona basın. 

Gerçekleştirilen bu adımlarla birlikte oyunu ücretsiz olarak indirebilecek ve ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. 15 Temmuz tarihine kadar ücretsiz oynanabilecek olan oyun ayrıca 15 Temmuz tarihine kadar indirimli olarak satışa sunuldu. Oyunu satın almak isteyen kullanıcılar 15 Temmuz tarihine kadar oyunu yüzde 50 indirimle 15.5 TL karşılığında satın alabilecek. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Forza Horizon 4 Top Gear Araçları Geliyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478